Zbuntowany anioł

Serial ukazuje perypetie uroczej dziewczyny o imieniu Milagros, która wychowywała się u sióstr zakonnych oraz bogatego młodzieńca Ivo.

Oglądaj w

TV Puls
  • Zbuntowany anioł (odc. 204)
    dzisiaj, 23 kwietnia, 7:05
  • Zbuntowany anioł (odc. 205)
    jutro, 24 kwietnia, 7:00
  • Zbuntowany anioł (odc. 206)
    czwartek, 25 kwietnia, 7:00

Oglądaj online

W najbliższym odcinku

Zbuntowany anioł (odc. 204)

Ivo i Mili w pełni korzystają ze swojego pobytu na Ibizie. Vicky jest pewna, że chce rozwodu. Ramon załatwia adwokata. Pablo prosi, by Angelica przestała sugerować Marinie głupie pomysły. Ivo i Mili idą na kolację, potem na tańce, a na sam koniec spacerują wzdłuż plaży.

Zbuntowany anioł (odc. 205)

Mili i Ivo, po kilku magicznych dniach spędzonych na Ibizie wracają do domu. Lina jest szczęśliwa – Bobby się jej oświadczył. Mili pyta Angelicę o wyjaśnienia. Ojciec Manuel choruje. Lekarz musi go zabrać to szpitala, jednak on ucieka. Mili, Gloria i Ivo szukają go. Znajdują go nieprzytomnego na ulicy. Mili i Gloria są przerażone.

Zbuntowany anioł (odc. 206)

Ivo uspokaja Mili i Glorię. Ojciec Manuel musi mieć operację serca. Rosi mówi Berndardo, że powie prawdę Mili. Operacja kończy się sukcesem. Gustavo zaskakuje Pablo. Victoria jest zszokowana, słysząc jaką decyzję podjęła Marina. Rosi mówi Milagros prawdę.

Zbuntowany anioł (odc. 207)

Milagros jest zszokowana wyznaniem Rosi, ale decyduje się zachować je w sekrecie. Marina zostawia Pablo na zawsze. Bobby u Lina wyznaczają datę ślubu. Milagros ma zaskakującą prośbę do Federico.

Zbuntowany anioł (odc. 208)

Federico jest poruszony nową relacją ze swoją córką. Następnego dnia wychodzą razem jako ojciec i córka. Milagros jest szczęśliwa. Victoria i Rocky utrzymują dostęp. Federico mówi Victorii, że Milagros jest jej siostrą. Ivo jest zaskoczony wyznaniem Federico.

Zbuntowany anioł (odc. 209)

Federico potwierdza, to co powiedział Victorii. Milagros próbuje zbliżyć się do Victorii, która ją odrzuca. Plan Damiana przebiega gładko. Angelica chce by Federico przekazał znaczną sumę pieniędzy na parafię. Rosi mówi Luisie, że nie ma żadnych pieniędzy. Ivo i Milagros ogłaszają swój ślub.

Zbuntowany anioł (odc. 210)

Mili po raz kolejny próbuje się zbliżyć do Vicky, jednak jej się nie udaje. Milagros odkrywa, że marzeniem Vicky jest zostać Królową Wiosny. Chce jej w tym pomóc.

Zbuntowany anioł (odc. 211)

Victoria odkrywa, że Milagros maczała ręce w wyborze jej na miss. Angelica wciela w życie swój plan. Bernardo nagrywa film zgodnie z jej instrukcjami. Milagros próbuje przekonać Victorię, by jej posłuchała. Ivo ma dla Mili niespodziankę.

Zbuntowany anioł (odc. 212)

Mili i Ivo zaręczają się, a Vicki i Mili godzą się. Ramon chce zatrzymać Rocky’ego przed wyprowadzką. Luisa i Federico słyszą, że Rocky wygrał nagrodę na loterii i teraz jest bogaty. Próbują przekonać Victorię, by mu wybaczyła. Ivo ogłasza swój związek z Milagros przed rodziną. Luisa prosi go, by opuścił dom.

Zbuntowany anioł (odc. 213)

Milagros bez powodzenia próbuje rozwiązać problem z Luisą. Ivo opuszcza willę i zatrzymuje się w apartamencie. Pablo planuje zasadzkę. Luisa staje się jego sprzymierzeńcem. Andrea spotyka Ivo w nocy, w apartamencie. Mili pojawia się tam w nocy i czeka ją niemiła niespodzianka.

Opis

Zbuntowany anioł to kultowa telenowela, którą można oglądać tylko w TV Puls! Serial ukazuje perypetie uroczej dziewczyny o imieniu Milagros (Natalia Oreiro) oraz bogatego młodzieńca Ivo (Facundo Arana).

Milagros (Natalia Oreiro) jest piękną, przebojową, ale niestety wyszczekaną młodą dziewczyną. Wychowała się u sióstr zakonnych, ponieważ jej matka zmarła przy porodzie, a ojciec nie był nikomu znany. W spadku po matce dziewczyna otrzymała medalik z Matką Boską Samotnych, to jej jedyna pamiątka po niej. Nadchodzi dzień 18-tych urodzin Milagros i matki zakonne oraz Ojciec Manuel Miranda (Humberto Serrano) decydują o tym, że młoda dama musi opuścić klasztor i pójść do pracy. Milagros wymyka się w nocy z klasztoru na dyskotekę i tam poznaje przystojnego Ivo (Facundo Arana). Nie reaguje na jego flirciarskie teksty i jest wręcz tym oburzona. Następnego dnia znów spotyka go na swojej drodze, kiedy na meczu sprzedaje lemoniadę, by zarobić na trampki dla dzieci z klasztoru. Sądzi, że Ivo przyszedł na mecz specjalnie i bez ostrzeżenia oblewa go napojem. Ojciec Manuel jest zdenerwowany przez tę sytuację i oznajmia Milagros, że nadszedł czas by opuściła klasztor. Dziewczyna próbuje swoich sił w sprzedaży świętych obrazków, niestety nie jest to zajęcie, w którym czuje się dobrze. Ostatecznie Milagros trafia do domu Di Carlo jako służąca. Okazuje się, że jest to dom rodzinny Ivo. Jego babcia zaprzyjaźnia się z Milagros i opowiada jej o swoim zaginionym wnuczku. Z czasem również coś zaczyna iskrzyć między Milagros a Ivo… 

Aktualności