Zbuntowany anioł

Serial ukazuje perypetie uroczej dziewczyny o imieniu Milagros, która wychowywała się u sióstr zakonnych oraz bogatego młodzieńca Ivo.

Oglądaj w

TV Puls
  • Zbuntowany anioł (odc. 268)
    dzisiaj, 21 lipca, 5:50
  • Zbuntowany anioł (odc. 269)
    jutro, 22 lipca, 5:55
  • Zbuntowany anioł (odc. 270)
    wtorek, 23 lipca, 5:50

Oglądaj online

W najbliższym odcinku

Zbuntowany anioł (odc. 268)

Milagros ucieka do klasztoru. Pilar i Luisa cieszą się, że wreszcie udało im się pokonać Milagros. Angelica opuszcza willę. Luisa odwiedza Mili w klasztorze. Mili i Ivo odnajdują w końcu Angelicę. Bernardo podejmuje ważną decyzję. Ivo i Pilar mają coś do ogłoszenia.

Zbuntowany anioł (odc. 269)

Pilar jest zraniona i poprzysięga zemstę na Ivo. Federico cieszy się z tego, że nie straci ani firmy ani domu. Pilar niszczy suknię ślubną Milagros. Pilar jest wściekła i obiecuje Mili, że nigdy nie pozwoli jej poślubić Ivo. Ivo ma nowe nazwisko – od teraz nazywa się Ivo Miranda. Prosi Pilar, by opuściła willę. Zostaje porwany. Potwierdzają się największe obawy Milagros.

Zbuntowany anioł (odc. 270)

Ivo zaginął. Pilar przywiązuje go do łóżka. Ivo uświadamia sobie, że Pilar oszalała. Dziewczyna dzwoni do Milagros i przekazuje jej instrukcje, których musi przestrzegać, by uratować Ivo życie. W końcu Ivo udaje się uwolnić. Matka Milagros dziękuje ojcowi Manuelowi za dochowanie tajemnicy. Ivo i Mili pobierają się.

Opis

Zbuntowany anioł to kultowa telenowela, którą można oglądać tylko w TV Puls! Serial ukazuje perypetie uroczej dziewczyny o imieniu Milagros (Natalia Oreiro) oraz bogatego młodzieńca Ivo (Facundo Arana).

Milagros (Natalia Oreiro) jest piękną, przebojową, ale niestety wyszczekaną młodą dziewczyną. Wychowała się u sióstr zakonnych, ponieważ jej matka zmarła przy porodzie, a ojciec nie był nikomu znany. W spadku po matce dziewczyna otrzymała medalik z Matką Boską Samotnych, to jej jedyna pamiątka po niej. Nadchodzi dzień 18-tych urodzin Milagros i matki zakonne oraz Ojciec Manuel Miranda (Humberto Serrano) decydują o tym, że młoda dama musi opuścić klasztor i pójść do pracy. Milagros wymyka się w nocy z klasztoru na dyskotekę i tam poznaje przystojnego Ivo (Facundo Arana). Nie reaguje na jego flirciarskie teksty i jest wręcz tym oburzona. Następnego dnia znów spotyka go na swojej drodze, kiedy na meczu sprzedaje lemoniadę, by zarobić na trampki dla dzieci z klasztoru. Sądzi, że Ivo przyszedł na mecz specjalnie i bez ostrzeżenia oblewa go napojem. Ojciec Manuel jest zdenerwowany przez tę sytuację i oznajmia Milagros, że nadszedł czas by opuściła klasztor. Dziewczyna próbuje swoich sił w sprzedaży świętych obrazków, niestety nie jest to zajęcie, w którym czuje się dobrze. Ostatecznie Milagros trafia do domu Di Carlo jako służąca. Okazuje się, że jest to dom rodzinny Ivo. Jego babcia zaprzyjaźnia się z Milagros i opowiada jej o swoim zaginionym wnuczku. Z czasem również coś zaczyna iskrzyć między Milagros a Ivo… 

Aktualności