Zbuntowany anioł

Milagros jest piękną, przebojową, ale niestety wyszczekaną młodą dziewczyną. Wychowała się u sióstr zakonnych, ponieważ jej matka zmarła przy porodzie...

Oglądaj w

TV Puls
  • Zbuntowany anioł (odc. 114)
    dzisiaj, 17 grudnia, 7:00
  • Zbuntowany anioł (odc. 115)
    jutro, 18 grudnia, 7:00
  • Zbuntowany anioł (odc. 116)
    środa, 19 grudnia, 7:00

Oglądaj online

Pełne odcinki

W najbliższym odcinku

Zbuntowany anioł (odc. 114)

Domenico Rizzo odwiedza dom Di Carlo. Florencja widzi Ivo w stroju kamerdynera i myśli, że ją okłamał. Rocky próbuje na Victorii nowych sztuczek. Wszyscy w willi sądzą, że Bernardo ma dziewczynę. Damian chce kupić dyskotekę. Milagros przegrywa z Ivo i za karę musi spędzić z nim noc na jego łódce.

Zbuntowany anioł (odc. 115)

Ivo mści się na Milagros. Wszyscy pytają Bernardo o jego dziewczyno. Federico wyrzuca Damiana z firmy. Marina mówi Ivo, że Florencja kocha Bernardo. Luisa martwi się o zdrowie Damiana. Florencja policzkuje Ivo. Pablo opuszcza willę.

Zbuntowany anioł (odc. 116)

Damian udaje, że jest poważnie chory. Planuje odzyskać swoją pozycję w firmie. Luisa jest załamana. Lito zostaje zaproszony do willi, myśląc, że to dom Towela. Luisa myśli, że Lito to syn ambasadora USA. Ivo i Bobby zostają zaproszeni na kolację do Florencji. Będzie tam także Domenico Rizzo.

Zbuntowany anioł (odc. 117)

Mili jest rozczarowana zachowaniem Ivo. Ivo spotyka się z Domenico u Florencji. Ten straszy Ivo. Mili, Lina i Gloria sprzedają parasolki. Ivo próbuje uciec od Florencji. Marina mówi jej, że musi coś zrobić w związku z Ivo. Wszyscy w wilii sądzą, że Bernardo spotyka się z Florencją.

Zbuntowany anioł (odc. 118)

Milagros szuka schronienia w klasztorze, po tym jak zobaczyła Ivo całującego się z Florencją. Victoria ma obsesję na punkcie Rocky’ego. Federico podejrzewa, że Damian kłamie w kwestii choroby. Mili uświadamia sobie, że musi walczyć o Ivo i wkracza na teren wroga.

Zbuntowany anioł (odc. 119)

Florencja zatrudnia Milagros. Rocky planuje założenie nowej działalności. Dr. Basile potwierdza, że Damian umiera. Milagros spotyka się z Ivo i jest zaskoczona jego zachowaniem.

Zbuntowany anioł (odc. 120)

Mili zostaje odrzucona przez Ivo. Federico odkrywa, że Damian kłamie na temat swojej bliskiej śmierci. Victoria jest zazdrosna o Linę. Ivo mówi Bobbyemu, że Florencja jest kobietą jego życia. Mlii mówi Angelice, że Ivo potrzebuje jej tylko na kilka dni w tygodniu. Andrea oferuje swoją pomoc Damianowi, w realizacji jego planu. Soccoro sugeruje Marcie, że powinna zostawić Damiana i związać się z kimś takim jak Berdardo. Rocky i Ramon otwierają nowy biznes: psią terapię.

Zbuntowany anioł (odc. 121)

Milagros ma nowy plan: mówi Ivo i Florencji, że mąż Florencji wraca, by ją przeprosić. Luisa oferuje pieniądze ojcowi Manuelowi, za to żeby udzielił ślubu Ivo i Florencji. Ivo idzie do apartamentu Florencji, gdzie pojawia się Carlitos wraz z dwoma dziewczynami.

Zbuntowany anioł (odc. 122)

Mili rujnuje noc Ivo z Florencją. Florencja wyrzuca Ivo i Mili. Ivo jest wściekły na Milagros, ale widząc ją w bieliźnie złość mu nieco przechodzi. Rodzina Di Carlo zostaje zaproszona na kolację dobroczynną. Mili próbuje pomóc bezdomnej rodzinie.

Zbuntowany anioł (odc. 123)

Milagros całuje Ivo na oczach Florencji. Ta widząc to, ucieka. Ivo i Florencja planują zemstę na Mili. Rocky i Vicky miło spędzają czas. Mili przez długi czas będzie musiała pracować za darmo. Rocky i Ramon zostają zwolnieni. Mili otrzymuje bardzo dziwny list od swojego ojca.

Opis

Zbuntowany anioł to kultowa telenowela, którą można oglądać tylko w TV Puls! Serial ukazuje perypetie uroczej dziewczyny o imieniu Milagros (Natalia Oreiro) oraz bogatego młodzieńca Ivo (Facundo Arana).

Milagros (Natalia Oreiro) jest piękną, przebojową, ale niestety wyszczekaną młodą dziewczyną. Wychowała się u sióstr zakonnych, ponieważ jej matka zmarła przy porodzie, a ojciec nie był nikomu znany. W spadku po matce dziewczyna otrzymała medalik z Matką Boską Samotnych, to jej jedyna pamiątka po niej. Nadchodzi dzień 18-tych urodzin Milagros i matki zakonne oraz Ojciec Manuel Miranda (Humberto Serrano) decydują o tym, że młoda dama musi opuścić klasztor i pójść do pracy. Milagros wymyka się w nocy z klasztoru na dyskotekę i tam poznaje przystojnego Ivo (Facundo Arana). Nie reaguje na jego flirciarskie teksty i jest wręcz tym oburzona. Następnego dnia znów spotyka go na swojej drodze, kiedy na meczu sprzedaje lemoniadę, by zarobić na trampki dla dzieci z klasztoru. Sądzi, że Ivo przyszedł na mecz specjalnie i bez ostrzeżenia oblewa go napojem. Ojciec Manuel jest zdenerwowany przez tę sytuację i oznajmia Milagros, że nadszedł czas by opuściła klasztor. Dziewczyna próbuje swoich sił w sprzedaży świętych obrazków, niestety nie jest to zajęcie, w którym czuje się dobrze. Ostatecznie Milagros trafia do domu Di Carlo jako służąca. Okazuje się, że jest to dom rodzinny Ivo. Jego babcia zaprzyjaźnia się z Milagros i opowiada jej o swoim zaginionym wnuczku. Z czasem również coś zaczyna iskrzyć między Milagros a Ivo… 

Aktualności