Zbuntowany anioł

Milagros jest piękną, przebojową, ale niestety wyszczekaną młodą dziewczyną. Wychowała się u sióstr zakonnych, ponieważ jej matka zmarła przy porodzie...

Oglądaj w

TV Puls
  • Zbuntowany anioł (odc. 23)
    dzisiaj, 22 sierpnia, 14:00
  • Zbuntowany anioł (odc. 24)
    dzisiaj, 22 sierpnia, 15:00
  • Zbuntowany anioł (odc. 25)
    jutro, 23 sierpnia, 14:00

W najbliższym odcinku

Zbuntowany anioł (odc. 21)

Pablo wprawia w osłupienie Mili i Ivo, tym że kocha Milagros. Ivo ostrzega Mili, mówiąc jej że musi to być żart. Pablo jest smutny widząc jak Ivo całuje Mili. Ivo zaskakuje Mili podczas meczu.

Zbuntowany anioł (odc. 22)

Podczas meczu Ivo jest bramkarzem. Drużyna przegrywa 3-1. Victoria prosi Rocky’ego by nauczył ją tańczyć tango. Pablo sam spędza Święta Bożego Narodzenia. Milagros jest smutna ponieważ nie może kupić prezentów dla dzieci. Niespodziewanie Mikołaj nawiedza klasztor…

Zbuntowany anioł (odc. 23)

Ojciec Manuel jest zdziwiony, gdy Milagros mówi mu że uwielbia Ivo. Ojciec Manuel I Matka Przełożona decydują, by mieć Milagros na oku i uniknąć tragedii. Andrea i Ivo kłócą się. Bernardo myśli, że Ramon zakończy pracę wraz z końcem miesiąca. Rocky jest zachwycone ponieważ tańczył tango z Victorią. Ivo i Andrea zrywają ze sobą. Milagros mówi Ivo, że go kocha.

Zbuntowany anioł (odc. 24)

Ivo jest zafascynowany głosem kobiety, która do niego zadzwoniła. Rocky dostaje się do łóżka Victorii. Ramon przyznaje się do odpowiedzialności za swój żart. Andrea i Ivo spotykają się. Pablo jest zawiedziony tym, że Milagros traktuje go tylko jak kolegę. Socorro odkrywa Ramona całującego Martę. Angelica pyta Ivo, czy jest zakochany w Milagros.

Zbuntowany anioł (odc. 25)

Ivo mówi Angelice, że nic nie dzieje się pomiędzy nim a Milagros. Milagros słyszy to i przysięga sobie zapomnieć o Ivo. Angelica mówi siostrze Chubby o swojej historii. Sama jest córką pokojówki. Ramon przekonuje Rocky’ego do zaśpiewania serenady Victorii. Andrea zgadza się zamieszkać w willi. Federico jest zszokowany ostatnimi wieściami: pracownik ginie na budowie budynku. Ivo obwinia o to Federico. Andrea widzi jak Ivo całuje Milagros.

Zbuntowany anioł (odc. 26)

Andrea przyłapuje Ivo na pocałunku z Milagros. Socorro sprzedaje plastikowe pojemniki. Mili ma pomysł jak jej pomóc. Mili gra w piłkę w klasztorze, jej drużyna wygrywa. Matka Przełożona i Ojciec Manuel martwią się o Mili. Ivo idzie do kościoła, spotyka tam Mili rozmawiającą z Bogiem. Ivo całuje Mili. Odkrywa to Ojciec Manuel, jest w szoku.

Zbuntowany anioł (odc. 27)

Ojciec Manuel przyłapuje Ivo na pocałunku z Mili. Ivo musi obiecać, że już nigdy się do niej nie zbliży. Vicky wpada w pułapkę Ramona. Angelica ratuje Mili przed zwolnieniem. Wszyscy świętują Nowy Rok. Ivo i Mili spotykają się na dyskotece.

Zbuntowany anioł (odc. 28)

Mili i Ivo tańczą ze sobą na dyskotece. Luisa zaskakuje Mili, kiedy ta wraca z dyskoteki. Zostaje zwolniona, ratuje ją jednak Ivo. Mili decyduje się zostać aktorką.

Zbuntowany anioł (odc. 29)

Manuel jest zszokowany, słysząc to co mówi Mili. Damian mówi Lusie, że nie musi odchodzić. Ojciec Manuel i Matka Przełożona martwią się o Mili. Ramon bierze stronę Liny, podczas sprzeczki z Liną. Lina mówi Milagros, że została uratowana, gdy była małym dzieckiem. Federico prosi Mili o to, by zrujnowała relację Andrei i Ivo.

Zbuntowany anioł (odc. 30)

Federico jest zszokowany, gdy dowiaduje się, że Mili jest jego córką. Prosi Manuela, by nie rozpowszechniał tych wieści, boi się że zniszczy to jego rodzinę i karierę. Leticia odwiedza Damiana. Federico zarządza, by nie wpuszczać mili do willi. Bernardo odkrywa zdjęcie Ivo, pośród rzeczy Mili. Federico zabiera Mili z powrotem do klasztoru i tam ją zostawia. Angelica jest zdziwiona tym, że Mili zniknęła. Prosi Ivo o pomoc.

Zbuntowany anioł (odc. 31)

Bernardo pokazuje Angelice zdjęcie Federico. Ojciec Manuel i Matka Przełożona mają jego kopię. Robią wszystko, by nie zobaczyła go Mili. Lina myśli, że Bobby się w niej kocha. Siostra Chubby mówi Matce Przełożonej, że Mili ma chłopaka. Ivo pyta Bobby’ego czy lubi Vicky. Pablo udaje się do klasztoru, zobaczyć się z Mili. Federico przygotowuje się do swojej kariery politycznej.

Zbuntowany anioł (odc. 32)

Federico jest wstrząśnięty faktem, że Mili oskarża go o kłamstwo wobec rodziny. Angelica cieszy się z powrotu Mili. Angelica uważa, że Luisa ma romans z Rockym. Rocky zostaje zwolniony. Victoria zastawia pułapkę na Bobby'ego. Jest wściekła, ponieważ zwolniono jej szofera. Ramon cierpi z powodu powrotu Leticii. Federico organizuje przyjęcie, na którym Ivo i Andrea chcą ogłosić zaręczyny. Wychodzi na jaw prawda o Luisie i Rockym. Rocky wraca do pracy w posiadłości. Milagros zaczyna rozumieć postawę Ivo. Angelica pozostaje przy swoim zdaniu.Piękna, przebojowa i trochę nieokrzesana - Milagros - jest sierotą wychowaną w klasztorze. Jej matka, porzucona przez jej ojca, zmarła przy porodzie, pozostawiając Milagros jedynie medalik z Matką Boską. Po ukończeniu 18 lat, Mili, nazywana przez wszystkich "Cholito", dostaje posadę służącej w domu bardzo bogatej rodziny DiCarlo. Okazuje się, że głowa rodu - Federic DiCarlo - to ojciec Mili. Przed laty zakochał się on w Rosario, matce Mili, która była służącą i dlatego ojciec zmusił go do poślubienia dziedziczki ogromnej fortuny, Luizy. O tym, że Mili to córka Federica wiedzą tylko sam Federic i ojciec Manuel, który opiekował sie Cholito. Wkrótce Mili przeżyje w domu państwa DiCarlo wiele miłosnych zawirowań, które otworzą całkiem nowy rozdział w jej życiu...

Zbuntowany anioł (odc. 33)

Angelica i Ivo ogłaszają Mili, że wprowadzą ją do towarzystwa. Mili twierdzi, że Ivo zabrał jej misia, bo był zazdrosny. Ivo złości się i próbuje udowodnić, że Mili się myli. Mili zabiera swojego misia z sypialni Andrei. Victoria cieszy się, że Damian ma dziewczynę. Mili jest wstrząśnięta wiadomością, że Ivo i Andrea mają się zaręczyć. Pablo podejmuje decyzję. W posiadłości następuje szokujący finał wydarzeń.

Zbuntowany anioł (odc. 34)

Milagros jest gwiazdą przyjęcia. Ivo, Federico, Luisa i Victoria chcą ją wyrzucić. Angelica staje w jej obronie. Ripetti bierze Mili za córkę Federica. Milena odkrywa, że służąca jest gwiazdą przyjęcia. Andrea jest wściekła. Ramon próbuje porozmawiać z Leticią, ale nie może. Marta zastawia pułapkę na Mili i Linę. Mili uważa, że Angelica ją wykorzystała. Towel pomaga Mili przy znaczkach. Ramon odkrywa, że ma córkę. Andrea obawia się, że Mili zniszczy jej związek z Ivo. Victoria łamie serce Bobby'emu. Mili jest zaskoczona zachowaniem Iva.

Zbuntowany anioł (odc. 35)

Mili i Ivo planują spotkać się w nocy w salonie. Andrea prosi Angelicę o zwolnienie Mili. Damian ma sprawę do Andrei, w związku z czym planują spotkać się w nocy w salonie. Bernardo proponuje Federicowi pomoc i postanawiają spotkać się w nocy w salonie. Zbiorowe spotkanie w salonie powoduje zamieszanie. Damian proponuje Andrei wejście do spółki. Lina uważa, że Socorro jest w ciąży z Ramonem i ostrzega Martę. Bernardo przekonuje wszystkich, że Luisa zwariowała. Angelica uważa, że Luisa cierpi na obłęd opilczy. Ivo zabiera Mili do mieszkania Andrei.

Zbuntowany anioł (odc. 36)

Milagros jest zdezorientowana postawą Ivo. Federico jest wściekły na Luisę. Mili odrzuca propozycję Ivo. Nieporozumienie zostaje rozwiązane: Ramon nie porzucił Socorro z dzieckiem, po prostu to Ramon ma córkę. Angelica pokazuje Milagros bardzo ważne zdjęcie. Damian próbuje uwieść Milagros. Milagros ma nowy pomysł na zarabianie pieniędzy. Luisa znów jest uważana za szaloną. Damian molestuje Milagros.

Zbuntowany anioł (odc. 37)

Damian próbuje zgwałcić Milagros jednak ratuje ją Federico. Mili mówi Angelice o Damianie. Angelica jest oburzona.Andrea odkrywa kłamstwo Ivo. Victoria jest podekscytowany Juanem Cruzem. Leticia nie chce powiedzieć Ramonowi, gdzie jest jego córka. Vicky spotyka Juana Cruza ponownie. W klasztorze Mili otrzymuje zdjęcie matki.

Zbuntowany anioł (odc. 38)

Milagros oszukuje Angelicę. Luisa twierdzi, że widziała jak Federico i Andrea się całują, jednak nikt jej nie wierzy. Federico i Bernardo zachęcają Luisę do picia. Marta ląduje w łóżku Pablo aby oszukać Damiana. Ojciec Manuel sugeruje Federico, że powinien powiedzieć Milagros, że jest jej ojcem. Ivo wybiera się na tańce z Milagros. Przypadkowi mężczyźni kradną Milagros medal więc Ivo biegnie za nimi.

Zbuntowany anioł (odc. 39)

Lina robi wyrzuty Milagros za to, że spędziła noc z Ivo. Ivo udaje, że ma grypę, aby uzasadnić dzień który spędził w łóżku. Facundo, młody człowiek, który ukradł medal Milagros zatrzymuje go ponieważ widnieją na nim jego inicjały. Pablo jest wściekły na Ivo. Milagros znajduje zdjęcie matki w biurku Federico. Federico wymyśla kłamstwo i odchodzi ze zdjęciem. Udaje się do Ojca Manuela i opowiada mu o tym czego się boi.

Zbuntowany anioł (odc. 40)

Milagros i Lina zaczęły sprzedawać kanapki jednak szybko bankrutują. Facundo dołącza do firmy jako chłopiec do kawy. Ivo mówi Angelice, że nie jest pewny swoich uczuć do Andrei. Lina stara się namówić Bobby'ego, aby się z nią umówił.Ivo mówi Bobby’emu, że jest zakochany w Milagros.

Zbuntowany anioł (odc. 41)

Federico zmusza Luisę do pójścia z nim na kolację. Angelica mówi Milagros, że Ivo jest zakochany, lecz nie w Andrei. Milagros chce wiedzieć w kim. Bobby jest gotowy zaprosić Victorię na randkę.

Zbuntowany anioł (odc. 42)

Milagros rozmawia z Francisco, aby pomóc Towelowi. Bobby wysyła Victorii kwiaty. Odbiera je Rocky i zamawia wieniec dla Victorii udając, że jest od Bobbyego. Damian przedstawia Angelice Facundo, mówiąc, że to jej wnuk. Angelica oznajmia Luisie, że wreszcie odnalazła zaginionego wnuka, który od teraz z nimi zamieszka. Bobby uświadamia sobie, że Rocky go oszukał. Frederico na wiadomość, że Angelica odnalazła wnuka przytula Mili. Ivo zaprasza Mili do restauracji na kolację, lecz ona proponuje, aby zjedli w domu. Victoria i jej przyjaciółki szykują się do wyjścia na dyskotekę. Mili staje twarzą w twarz z Andreą…

Opis

Zbuntowany anioł to kultowa telenowela, którą można oglądać tylko w TV Puls! Serial ukazuje perypetie uroczej dziewczyny o imieniu Milagros (Natalia Oreiro) oraz bogatego młodzieńca Ivo (Facundo Arana).

Milagros (Natalia Oreiro) jest piękną, przebojową, ale niestety wyszczekaną młodą dziewczyną. Wychowała się u sióstr zakonnych, ponieważ jej matka zmarła przy porodzie, a ojciec nie był nikomu znany. W spadku po matce dziewczyna otrzymała medalik z Matką Boską Samotnych, to jej jedyna pamiątka po niej. Nadchodzi dzień 18-tych urodzin Milagros i matki zakonne oraz Ojciec Manuel Miranda (Humberto Serrano) decydują o tym, że młoda dama musi opuścić klasztor i pójść do pracy. Milagros wymyka się w nocy z klasztoru na dyskotekę i tam poznaje przystojnego Ivo (Facundo Arana). Nie reaguje na jego flirciarskie teksty i jest wręcz tym oburzona. Następnego dnia znów spotyka go na swojej drodze, kiedy na meczu sprzedaje lemoniadę, by zarobić na trampki dla dzieci z klasztoru. Sądzi, że Ivo przyszedł na mecz specjalnie i bez ostrzeżenia oblewa go napojem. Ojciec Manuel jest zdenerwowany przez tę sytuację i oznajmia Milagros, że nadszedł czas by opuściła klasztor. Dziewczyna próbuje swoich sił w sprzedaży świętych obrazków, niestety nie jest to zajęcie, w którym czuje się dobrze. Ostatecznie Milagros trafia do domu Di Carlo jako służąca. Okazuje się, że jest to dom rodzinny Ivo. Jego babcia zaprzyjaźnia się z Milagros i opowiada jej o swoim zaginionym wnuczku. Z czasem również coś zaczyna iskrzyć między Milagros a Ivo… 

Aktualności