Słodka miłość

„Słodka miłość” to opowieść o historiach miłosnych trzech sióstr. Nieoczekiwane zdarzenia, wielkie uniesienia, romantyczne chwile. 

Oglądaj w

TV Puls
  • Słodka miłość (odc. 6)
    poniedziałek, 25 marca, 6:00
  • Słodka miłość (odc. 7)
    wtorek, 26 marca, 6:00
  • Słodka miłość (odc. 8)
    środa, 27 marca, 6:00

W najbliższym odcinku

Słodka miłość (odc. 6)

Ricco umiera. Pepe w tajemnicy wybiera się na jego pogrzeb, jednak zostaje zauważony przez Victorię i Marcosa. Lorenzo postanawia dowiedzieć się, kto jest biologicznym ojcem Victorii.

Słodka miłość (odc. 7)

Lorenzo postanawia przeprowadzić test DNA. Victoria żąda od Eleny wyjaśnień w sprawie Pepe. W międzyczasie Marcos próbuje się dowiedzieć, dlaczego mężczyzna tak nagle opuścił ceremonię oraz co jest powodem jego złości.

Słodka miłość (odc. 8)

Pepe wyjawia Marcosowi pewien sekret. Elena wyznaje Victorii, że tak naprawdę nie zna Pepe. Gaby jest coraz bardziej zazdrosna o Natachę. Lorenzo próbuje pozyskać DNA Victorii, by przeprowadzić test. Marcos zaprasza do firmowego samochodu swoją znajomą i przez przypadek wyrzuca prywatne rzeczy Victorii. Między Julianem i Natachą zaczyna robić się gorąco.

Słodka miłość (odc. 9)

Victoria szuka swoich butów w samochodzie, jednak nigdzie nie może ich znaleźć. Musi kupić nową parę, przez co spóźnia się na spotkanie. Natacha prosi Lorenzo o pomoc finansową. Musi spłacić wynajmowane w Stanach mieszkanie. Mężczyzna proponuje jej pewną umowę. Co na to Natacha?

Słodka miłość (odc. 10)

Natacha wciąż nie może uwierzyć w propozycję Lorenzo. Będąc w szoku, omal nie wpadła pod samochód. Julian ratuje ją przed wypadkiem i zabiera do swojego domu, co nie podoba się Gaby. Kobieta grozi, że odejdzie i zabierze ich syna. Między Natachą a Victorią dochodzi do kłótni. Lucas zostaje aresztowany. Lorenzo namawia Victorię na zorganizowanie przyjęcia zaręczynowego.

Słodka miłość (odc. 11)

Angeles odkrywa plan Lorenzo. Wyznaje mu, że ona także pragnie pogrążyć Victorię. Natacha zgadza się zostać „Bandi Girl”, gdyż ma nadzieję, że powstrzyma to rodzinne kłótnie. Isabel zwierza się Flor ze spotkania ze swoim byłym mężem. W międzyczasie ktoś próbuje okraść Victorię. Jak się okazje, jest to wnuk Rosy.

Słodka miłość (odc. 12)

Dzięki współpracy Lucasa z policją, Gonzalez zostaje aresztowany, a nastolatek wypuszczony na wolność. Natacha natomiast stara się o angaż w kampanii reklamowej. Początkowo Victoria odrzuca zdjęcia siostry, jednak po namyśle zmienia zdanie. Alcides wyznaje Flor miłość, kobieta jednak nie jest w stanie odwzajemnić tego uczucia. Julian stara się ze wszystkich sił naprawić swoje małżeństwo. Natomiast Victoria i Lorenzo postanawiają podzielić się z rodziną i bliskimi dobrą nowiną.

Słodka miłość (odc. 13)

Elena podejmuje środki ostrożności i sporządza intercyzę. Lorenzo obraża się i postanawia odejść z firmy. Brenda jest wściekła na swoją mamę, a jej sytuacja jeszcze bardziej się pogarsza z powodu incydentu mającego miejsce w szkole. Natacha próbuje flirtować z Lucasem, a Gaby namawia męża na rzucenie pracy i przeprowadzkę. Miedzy Isabel a jej dziećmi dochodzi do małej wymiany zdań.

Słodka miłość (odc. 14)

Victoria jedzie do domku na wsi. To właśnie tam jej ojciec podejmował najważniejsze decyzje. Podczas wycieczki, Marcos uczy swoją szefową prowadzić auto. Niespodziewanie dołącza do nich Lorenzo. Kierowca nie jest zadowolony z takiego obrotu sprawy, coraz częściej myśli o Victorii. Gaby planuje sprzedać dom, jedynie co pozostało, to przekonać do tego pomysłu męża. Lucas wraca do pracy z fabryce. Victoria zdaje sobie sprawę, że to ona jest szefem i musi sama podejmować decyzje.

Słodka miłość (odc. 15)

Freddy, chłopak Natachy z Los Angeles, wraca do kraju. Jego przyjazd przyniesie sporo niezręcznych sytuacji. Lorenzo zauważa, że jego dziewczyna i kierowca bardzo się do siebie zbliżyli. Z tego powodu robi Victorii sceny zazdrości. Renzi w końcu przekonuje Gaby i Juliana do sprzedania domu. Lorenzo chce udowodnić, że Victoria nie jest córką Octavio. Ma zamiar szantażować Elenę tym faktem.

Opis

„Słodka miłość” to opowieść o historiach miłosnych trzech sióstr. Nieoczekiwane zdarzenia, wielkie uniesienia, romantyczne chwile, pasja, wielkie rozstania i spektakularne powroty towarzyszą naszym bohaterkom od samego początku.

Cała historia rozpoczyna się w momencie, gdy Victoria (Carina Zampini) dostaje w spadku po ojcu firmę produkującą cukierki. Jej matka Elena (María Valenzuela) nie chce mieć nic wspólnego z tym interesem. Victoria ma dwie siostry, Natacha mieszka za granicą, a Brenda jest jeszcze za młoda do prowadzenia biznesu. Z pomocą Victorii przychodzi jej chłopak Lorenzo (Segundo Cernadas).

Przede wszystkim jest to opowieść o trzech siostrach, które z biegiem czasu dostrzegają, że wspólnymi siłami mogą osiągnąć więcej. Kiedy relacje między nimi zaczynają się poprawiać, znika rywalizacja, a na jej miejsceu pojawia się chęć współpracy przy osiąganiu celów, zaczynają wspólnie, ramię w ramię prowadzić rodzinny interes. Dobre stosunki między siostrami wpływają na rozwój firmy, która zaczyna się rozwijać. Dziewczyny zyskują bardzo wiele, a najważniejszym jest to, że stają się szczęśliwe.

Jak wielka musi być miłość by przetrwać wszystkie zawirowania? Tego dowiecie się z tej przepięknej opowieści, która potrafi zauroczyć i sprawić, że zostanie zapamiętana na długi czas.