Niewolnica Victoria

Victoria, znana przez wszystkich jako markiza, przybywa do Ameryki, aby poślubić kupca pochodzącego z bogatej rodziny. Prawda jest jednak inna… 

Oglądaj w

TV Puls
  • Niewolnica Victoria (odc. 43)
    dzisiaj, 18 lutego, 6:00
  • Niewolnica Victoria (odc. 44)
    jutro, 19 lutego, 6:00
  • Niewolnica Victoria (odc. 45)
    środa, 20 lutego, 6:00

W najbliższym odcinku

Niewolnica Victoria (odc. 43)

Trinidad spotyka się z Miguelem i konsultują przejście podziemnym tunelem w stronę morza. Mężczyzna jednak informuje, że na skutek osuwania się ziemi przejście jest bardzo niebezpieczne. Tymczasem Nicolas wraca na hacjendę i odnajduje swoją żonę w towarzystwie Eugenii. Zaskoczony stwierdza, że Victoria jest pijana i zaczyna na niego krzyczeć. Następnie sięga po nóż i kieruje go w stronę swojego ciała. Nicolas przerażony zabiera jej ostre narzędzie i zabiera ją natychmiast do domu w nadziei, że ich małżeństwo nareszcie zmienia się na lepsze.

Niewolnica Victoria (odc. 44)

Milagros wyznaje Victorii, że jest zakochana w Julianie. Markiza ma nadzieję, że będzie im się układać, ale uprzedza dziewczynę, że kiedy nadejdzie czas będą musiały odejść bez słowa pożegnania. Tymczasem Nicolas odwiedza Granadosa, który bez zastanowienia oskarża Miguela o podburzanie innych niewolników. Mężczyzna po chwili proponuje Granadosowi miejsce pracy na swojej hacjendzie. Jednak on się nie zgadza, mówiąc, że są sobie równi i taki układ nie wchodzi w grę. Victoria prosi także Nicolasa pod pretekstem przyjęcia u Izabelity, aby zgodził się na jej wizytę w Santa Marta.

Niewolnica Victoria (odc. 45)

Granados zabiera ze sobą alkohol i udaje się do Ojca Octavio, aby wyżalić się na Anę. Wyznaje księdzu, że Ana wyprowadziła się z domu i teraz przebywa cały czas u Felipe. Tymczasem Felipe podejmuje z kobietą rozmowę, dlaczego nazwała swojego męża mordercą. Ana waha się odnośnie odpowiedzi aż w końcu ujawnia prawdę, mówiąc, że Granados zabił wielu niewolników, którzy mieli wyjść na wolność. Tymczasem Miguel i Trinidad podejmują próbę przejęcia statku z kakao. Niestety w trakcie rabunku, napastnicy porywają także Isabel.

Niewolnica Victoria (odc. 46)

Isabel prosi swojego ojca, aby jako prezent urodzinowy pozwolił na przyjście do niej wróżki, która aktualnie przebywa w wiosce. Dziewczyna chce także, aby w czasie jego nieobecności opiekował się nią Miguel. Tymczasem Victoria wraz z Milagros i Remedios czynią przygotowania na przyjęcie Isabel. Markiza prosi Manuelę, aby postarała się o muzyków oraz Ayotunde. Abdul wyraża zgodę na uczestnictwo wróżki w przyjęciu, ale żąda sowitej zapłaty. Natomiast Nicolas przyjeżdża do domu Eugenii i oskarża ją o rabunek statku. Kobieta bierze winę za kradzież na siebie.

Niewolnica Victoria (odc. 47)

Nicolas tłumaczy Adeli i Victorii, że zakup Bumbi był częścią układu z Eugenią. Victoria dopytuje się o dziewczynę, ponieważ sądzi, że była ona wolnym człowiekiem. Nicolas jednak zaprzecza i twierdzi, że Eugenia starała się ją w ten sposób traktować, ale była niewolnikiem. Tymczasem Ana jest coraz gorzej odbierana przez otoczenie i wspólnotę kościelną. Granados nadal próbuje siłą zabrać ją do domu, ale kobietę ochrania Paca. Tymczasem Abad Rangel upomina się o zapłatę od Nicolasa. Mężczyzna wytyka mu, że trzymanie Moralesa kosztuje. Nicolas prosi więc, aby przysłał go z powrotem na hacjendę. Abad zaczyna podejrzewać, że Nicolas spowodował śmierć wielu niewolników.

Niewolnica Victoria (odc. 48)

Adela karze Bumbi za to, że wciąż jest chora i niezdolna do pracy. Jednak Victoria interweniuje i kobieta pozwala Bumbi na dwie godziny odpoczynku przed powrotem do zadań na hacjendzie. Natomiast Nicolas darowuje Victorii piękny naszyjnik i zdejmuje z jej szyi medalion sprezentowany przez jej matkę, Lorenzę. Następnie powoli rozpoczyna się przyjęcie urodzinowe Isabel i przyjeżdżają pierwsi goście. Spokój uroczystości może jednak zostać zakłócony, ponieważ Tomas we współpracy z Servio, planują jak wywołać w tunelu eksplozję.

Niewolnica Victoria (odc. 49)

Na przyjęcie przyjeżdżają obiecani goście – Ayotunde oraz Abdul. Isabel jest zachwycona i udaje się na konsultację z wróżką. Kobieta przepowiada dziewczynie, że wkrótce przestanie być dzieckiem, kiedy ujrzy prawdziwe oblicze jej ojca. Następnie do Ayotunde idzie Victoria, która po chwili rozmowy odkrywa, że wróżka to jej matka, która utraciła pamięć. Szczęśliwa wyznaje Remedios, kogo rozpoznała. Tymczasem Morales uciekła ze szpitala i krąży wokół hacjendy. Obserwując przyjęcie, zastanawia się, jak naprawić błędy z przeszłości. Tomasowi i Servio udaje się także rozsadzić skałę.

Niewolnica Victoria (odc. 50)

Victoria stara się za wszelką cenę przypomnieć Ayotunde, skąd pochodzi. Jednak kobieta wciąż tylko powtarza, że Abdul to jej mąż. Markiza nie ustaje jednak w tłumaczeniach i opisuje jej pożar w hacjendzie, ucieczkę, a także jak naprawdę się nazywa. W tym samym czasie Isabel jest świadkiem, jak Nicolas zabija Candelę. Zrozpaczona dziewczyna z płaczem ucieka z miejsca zdarzenia. Trinidad słyszy, jak Isabel ucieka i krzyczy tylko „on ją zabił”… Julian odkrywa też tunel wykopany przez niewolników, ale Servio pozbawia go przytomności i zabrania pisnąć słowa na temat przejścia.

Niewolnica Victoria (odc. 51)

Angela oferuje Anie pracę w swojej poczcie, co kobieta przyjmuje z wdzięcznością. Felipe nie chce, aby Ana czuła się zobowiązana do przynoszenia do domu pieniędzy, ale to kobiety nie przekonuje i wolałaby mieszkać u Felipe wynajmując swój pokój. Mężczyzna uważa, że to zbędne i para całuje się. Tymczasem Isabel wyznaje ojcu, że opuszcza hacjendę, ponieważ nie może mieszkać z kimś, kto z zimną krwią zabija i kłamie. Nicolas próbuje powstrzymać agresję córki, ale nie potrafi nad nią zapanować i próbuje wybrnąć z sytuacji, tłumacząc Victorii, że Isabel cierpi na tę samą chorobę, co jej matka. Trinidad wyznaje Remedios, że chce z nią spędzić resztę życia.

Niewolnica Victoria (odc. 52)

Nicolas zachowuje się coraz brutalniej wobec swojej córki. Dziewczyna błaga go, aby pozwolił jej odejść i obiecuje, że nie piśnie ani słowa o morderstwie na hacjendzie. Kiedy panicz wyjeżdża, Trinidad uwalnia Isabel i wyprowadza ją z hacjendy, choć Milagros i Argemiro próbują go powstrzymać. Niestety, gdy mężczyzna dowiaduje się o śmierci Candeli, w akcie zemsty chce zabić córkę Nicolasa. Powstrzymuje go przed tym Miguel. Tymczasem nad hacjendę nadciągają czarne chmury. Bumbi topi się w rzece. Natomiast Morales poszukuje Nicolasa, ale zastając pusty dom, pozbawia życia Argemirosa i poważnie rani Juliana.

Opis

Victoria, znana przez wszystkich jako markiza, przybywa do Ameryki, aby poślubić kupca pochodzącego z bogatej rodziny. Prawda jest jednak inna… Wiele lat temu ta sama kobieta została uratowana od śmierci w pożarze i w tajemnicy wychowywana przez niewolników, którzy stali się dla niej najbliższą rodziną. Victoria została jednak brutalnie zabrana z ramion kochających ją ludzi, ponieważ biała kobieta nie mogła żyć wśród niewolników. Po latach powraca, udając kogoś kim nie jest. Jej nieposkromiona dusza każe jej jednak uwolnić swoją rodzinę i zawalczyć o sprawiedliwość. Victoria jest gotowa na konfrontację z każdym, kto stanie jej na drodze do celu. Wierzy, że kolor skóry nie ma znaczenia. Niestety, nie wszyscy się z nią zgadzają…