Niewolnica Victoria

Victoria, znana przez wszystkich jako markiza, przybywa do Ameryki, aby poślubić kupca pochodzącego z bogatej rodziny. Prawda jest jednak inna… Wiele lat...

Oglądaj w

TV Puls
  • Niewolnica Victoria (odc. 13)
    wczoraj, 21 sierpnia, 5:00
  • Niewolnica Victoria (odc. 14)
    dzisiaj, 22 sierpnia, 5:05
  • Niewolnica Victoria (odc. 15)
    jutro, 23 sierpnia, 5:05

W najbliższym odcinku

Niewolnica Victoria (odc. 13)

Markiza pozwala sobie na dużą swobodę w czasie nieobecności Nicolasa, jeździ konno z Miguelem i wspólnie spędzają namiętne chwile, planując podróż do Riohachy. Z wioski natomiast znika Rosa i Sabas, którzy zostają zabici przez Nicolasa poza hacjendą. Ten jednak powraca na ranczo i udaje zaskoczonego zniknięciem Rosy. Wkrótce ciało dziewczyny zostaje odnalezione na drodze do pracy niewolników. Milagros i Isabel opłakują jej śmierć i nie wierzą w niewinność Nicolasa. Victoria obawia się, że śmierć Rosy i gniew jej najbliższych może źle się skończyć dla Tomasa i Milagros.

Niewolnica Victoria (odc. 14)

Nicolas powraca do rozmów z Victorią na temat aranżacji ich małżeństwa. Następnie w odosobnionym miejscu Nicolas, Granados, Arturo, Jaime i Lopez zastanawiają się nad dalszym postępowaniem wobec niewolników. Wzmagające się protesty wobec białych ludzi, powodują, że prowadzone są śledztwa i ich zbrodnie mogą zostać odkryte. Natomiast Victoria pomimo żałoby po śmierci Rosity, rozpoczyna z Ojcem Octavio ustalenia dotyczące ślubu i formułuje kilka próśb, które mają zostać zrealizowane z okazji zawieranego małżeństwa.

Niewolnica Victoria (odc. 15)

Doktor Arturo zostaje wezwany na ranczo, aby zbadać stan zdrowia Victorii. Okazuje się, że markiza została otruta, co bardzo zaskakuje Adelę i Nicolasa. Miguel i Milagros słysząc diagnozę lekarza, wyruszają do lasu, aby poszukać antidotum i zapobiec śmierci Victorii. Właściciel hacjendy rozpoczyna śledztwo w sprawie otrucia. Przesłuchuje niewolników, co widzieli i kto odwiedzał Victorię przed wyjazdem do kościoła. Jeden z nich zdradza, że widział Eugenię, która przyniosła markizie pudełko czekoladek.

Niewolnica Victoria (odc. 16)

Poszukiwania Isabel trwają. Tymczasem kobieta wraz z młodym człowiekiem dociera do wnioski, w której mieszkańcy przyjmują ich z otwartymi ramionami. Pierwsza doba poza hacjendą mija, a Isabel budząc się kolejnego dnia dostaje ataku histerii i paniki, że może wkrótce zginąć, ale Gabriel ją uspokaja. Tymczasem stan Victorii ulega poprawie pod wpływem eliksiru Miguela. Kobieta widząc zamieszanie, jakie panuje w domu, chce wiedzieć, co się dzieje. natychmiast Nicolas informuje ją, że Isabel zniknęła.

Niewolnica Victoria (odc. 17)

Alonso dopytuje ojca, dlaczego zamknął jego brata, Gabriela w lochu, pozbawiając go nawet prawa do sprawiedliwego procesu. Marquez próbuje wytłumaczyć synowi, że mimo rodzinnych konotacji, Gabriel dopuścił się zdrady i uciekł z frontu, a za to jest kara. Alonso jednak sprzeciwia się ojcu i przyrzeka, że pomoże bratu. Tymczasem Granados, Arturo, Jaime i Lopez spiskują, jak pozbyć się Miguela. Sądzą, że będzie to łatwiejsze, jeśli wzbudzą w nim zaufanie i zaproponują niewolnikowi nową pracę. Mężczyzna nie podejrzewa zdrady i obiecuje sobie, że nie zawiedzie Nicolasa zaufania.

Niewolnica Victoria (odc. 18)

Miguel nie powraca z rancza Jaimego. Victoria martwi się, z jakiego powodu mężczyzna nie wraca. W końcu do rancza Nicholasa dociera informacja, że w czasie odwiedzin Miguela doszło do brutalnej walki między nim a Jaimiem. Syn Arturo jest w bardzo ciężkim stanie i ojciec chce, aby Miguel poniósł odpowiedzialność za swój czyn. Oskarża go o próbę morderstwa i żąda dla niego śmierci. Victoria staje jednak w obronie Miguela. Następnie Nicolas udaje się na rozmowę z Miguelem. Wspólnie ustalają plan, który ma uchronić Miguela przed karą śmierci, ale nikt nie może się o tym dowiedzieć.

Niewolnica Victoria (odc. 19)

Arturo troszczy się o swojego syna Jaimego, który wciąż jest w bardzo złej kondycji po pobiciu przez Miguela. Chłopak nie ma czucia w lewej dłoni. Victoria podejmuje długo wyczekiwaną decyzję i informuje Nicholasa, że chciałaby wziąć w kolejnym dniu ślub, aby zostawić ostatnie smutki za sobą. Nicholas jest szczęśliwy i wydaje rozkazy o przygotowaniu uroczystości. Natomiast Victoria odbywa rozmowę ze swoim ojcem Tomasem i Milagros, mówiąc, że śmierć Miguela wszystko zmieniła i jej życzeniem jest zemścić się na rodzinie Parreño oraz wszystkim niewolnikom na ranczu dać wolność. Udaje się także uratować Gabriela, który ma rozpocząć pracę na polach kakaowych u Alonso.

Niewolnica Victoria (odc. 20)

Nicholas wraz z Alonso i Gabrielem zabierają Remedios do łóżka, aby doszła do siebie, ponieważ dziewczyna nadal jest nieprzytomna. Tymczasem Miguelowi nie udaje się zrealizować planu ustalonego z Nicholasem, ponieważ trafia do niewoli. Mężczyznę zabiera jednak na swoją hacjendę Felipe i razem z siostrą Cataliną, próbują przywrócić mu dobry stan zdrowia. Natomiast doktor stawia diagnozę na temat stanu Remedios i informuje rodzinę, że kobieta ma złamane biodro i nie będzie mogła mieć w przyszłości dzieci, ponieważ poród mógłby doprowadzić do jej śmierci. Victoria nie może sobie wybaczyć, że to przez jej chęć zemsty…

Niewolnica Victoria (odc. 21)

Miguel wyznaje Felipe, kim jest i jak został uratowany przez Nicholasa. Dodaje też, że chcąc uwolnić swoją rodzinę, sprowadził na siebie i innych same problemy, ponieważ próbował zrealizować ten plan w niewłaściwy sposób. Felipe obiecuje Miguelowi pomoc w obaleniu niewolnictwa. Niewolnik jest przekonany, że Victoria nie poślubi nikogo innego. Snuje plany o wspólnej ucieczce z Victorią i ich wolnym życiu w innej części świata. Felipe i Catalina podejrzewają, że Miguel jest w błędzie. Tymczasem Victoria będąc przekonaną o śmierci Miguela, wychodzi za mąż za Nicholasa.

Niewolnica Victoria (odc. 22)

Eugenia spotyka Adelę w kościele, gdzie podejmuje z nią rozmowę na temat Markizy. Eugenia w trakcie konwersacji orientuje się, że Adela żywi nienawiść do Victorii, ponieważ przez zaślubiny musiał wybierać między nią a Markizą i wybrał Markizę. Dziewczyna stwierdza jednak, że tak łatwo nie odpuści i dlatego oczekuje na wiadomość od rodziny Victorii na temat jej przeszłości i czegoś, co pozwoliłoby jej unieważnić małżeństwo. Tymczasem w niedzielę wszyscy udają się na mszę. Uczestniczy w niej także Felipe, który dowiaduje się o ślubie Victorii i Nicholasa. Szybko przekazuje informację Miguelowi i obiecuje, że dojdzie, skąd nastąpiła taka zmiana w zachowaniu Markizy.

Niewolnica Victoria (odc. 23)

Felipe powraca z informacją, że na ranczu rodziny Parreño wszyscy są przekonani o śmierci Miguela. Mężczyzna jest jednocześnie zaskoczony i zasmucony, ponieważ kocha Victorię z całego serca. Felipe wraz z siostrą Cataliną planują zorganizować spotkanie Miguela i Victorii, aby para mogła sobie wszystko wyjaśnić. Aranżują spacer na plażę, gdzie na Markizę czeka Miguel. Mężczyzna ma jednak do niej żal, że poślubiła innego i nie pomagają nawet tłumaczenia dziewczyny, że małżeństwo ma jej pomóc się zemścić.

Opis

Victoria, znana przez wszystkich jako markiza, przybywa do Ameryki, aby poślubić kupca pochodzącego z bogatej rodziny. Prawda jest jednak inna… Wiele lat temu ta sama kobieta została uratowana od śmierci w pożarze i w tajemnicy wychowywana przez niewolników, którzy stali się dla niej najbliższą rodziną. Victoria została jednak brutalnie zabrana z ramion kochających ją ludzi, ponieważ biała kobieta nie mogła żyć wśród niewolników. Po latach powraca, udając kogoś kim nie jest. Jej nieposkromiona dusza każe jej jednak uwolnić swoją rodzinę i zawalczyć o sprawiedliwość. Victoria jest gotowa na konfrontację z każdym, kto stanie jej na drodze do celu. Wierzy, że kolor skóry nie ma znaczenia. Niestety, nie wszyscy się z nią zgadzają…