Code Black: Stan Krytyczny

Trzymający w napięciu serial medyczny, którego akcja dzieje się w szpitalu Angels Memorial. Przedstawia on codzienną walkę lekarzy o ludzkie życie. 

Oglądaj w

TV Puls
 • Hail Mary (odc. 16)
  środa, 27 marca, 23:55
 • Love Hurts (odc. 17)
  środa, 3 kwietnia, 0:20
PULS2
 • We Plug Holes (odc. 2)
  wtorek, 26 marca, 1:00
 • Pre-Existing Conditions (odc. 3)
  wtorek, 2 kwietnia, 1:00

W najbliższym odcinku

We Plug Holes (odc. 2)

Christa ratuje życie ciężko rannej pacjentki. Okazuje się, że kobieta potrzebuje kolejnych operacji, aby całkowicie powrócić do zdrowia. Rezydentka błaga Neala o przeprowadzenie zabiegu, który pozwoliłby kobiecie prowadzić normalne życie. Mario wdaje się w bójkę z pacjentem, hokeistą. Mężczyzna nie może uwierzyć diagnozie, według której jego kariera sportowa jest zagrożona.

Pre-Existing Conditions (odc. 3)

Na oddziale panuje ogromny chaos. Dodatkowo wyczerpani doktorzy muszą zmagać się z rozhisteryzowaną matką dwójki pacjentów. Chłopcy zostali ofiarami katastrofalnego wypadku samochodowego. Mario zachęca Angusa do wykonania niepotrzebnej operacji. W konsekwencji czego mężczyzna ma poważne kłopoty z przełożonym.

Hail Mary (odc. 16)

Po rocznym wolontariacie do szpitala powraca była dziewczyna Neala. Christa czuje pewne zagrożenie z jej strony. Oddział odwiedza znany sportowiec, który próbuje namówić swojego trenera z liceum na poddanie się zabiegowi.

Love Hurts (odc. 17)

Christa musi odłożyć na bok prywatne sprawy i współpracować z Grace przy leczeniu pacjenta. Chłopiec twierdzi, że był wykorzystywany podczas obozu zorganizowanego dla trudnej młodzieży. Grace jest ogromnie zaskoczona, gdy Campbell proponuje jej wspólne wyjście.

Opis

Code Black: Stan Krytyczny to trzymający w napięciu serial medyczny, którego akcja dzieje się w szpitalu Angels Memorial. Przedstawia on codzienne zmagania lekarzy z najsłynniejszego i najbardziej ruchliwego oddziału ratunkowego w Stanach Zjednoczonych, gdzie czas mierzony jest w sekundach, a ocalenie życia ludzkiego nazywane cudem. W sercu tego kontrolowanego chaosu znajduje się energiczna pani doktor Leanne Rorish, w postać której wciela się zdobywczyni Oskara - Marcia Gay Harden. Do szpitala Angels Memorial trafia czterech nowych rezydentów. Czy poradzą sobie z tak wielką presją? Jak wiele zaryzykują, by ratować zdrowie i życie pacjentów?