Agenci NCIS: Los Angeles

Serial kryminalny o agentach biura NCIS w Los Angeles, którzy działają pod przykrywką, by rozwiązywać trudne i często szokujące sprawy. Produkcja jest...

Oglądaj w

TV Puls
  • Odskocznia (odc. 18, sezon 8)
    dzisiaj, 21 września, 13:00
  • 767 (odc. 19, sezon 8)
    dzisiaj, 21 września, 14:00
  • 767 (odc. 19, sezon 8)
    poniedziałek, 24 września, 13:00

W najbliższym odcinku

Prowodyrka (sezon 8, odc. 17)

Sam powraca do starej, ale sprawdzonej przykrywki, by wziąć udział w niebezpiecznej misji. Ma na celu zlikwidowanie nieuchwytnego barona narkotykowego.

Odskocznia (sezon 8, odc. 18)

Kiedy Departament Skarbu zostaje zhakowany, Nell i Eric pod przykrywką udają się na turnus dla par, by wyśledzić małżeństwo powiązane z przestępstwem. Jak odegrają swoje role?

767 (sezon 8, odc. 19)

Callen i Sam zostają wysłani do Tokio, by namierzyć inżyniera, który próbuje sprzedać plany nowego niszczyciela rakietowego.

Pocztówka z Hawany (sezon 8, odc. 20)

Agenci badają sprawę Rebeki Larmont, która zajmuje się projektowaniem broni nuklearnej. Mąż kobiety twierdzi, że sprzedaje ona informacje innemu rządowi.Co więcej, podobno ma na to dowody...

Stare blizny (sezon 8, odc. 21)

Kapitan marynarki porywa administratora Departamentu ds. Weteranów, który defraudował pieniądze z urzędu. Agenci działają z byłymi współpracownikami Hetty, emerytowanym admirałem Chegwiddenem oraz admirałem Bridgesem.

Złote dni (sezon 8, odc. 22)

Agenci poszukują skradzionego złota. Pomagać im będą byli współpracownicy Hetty.

Klatka (sezon 8, odc. 23)

Żona Sama zostaje uprowadzona. Porywacze mają jeden warunek - żądają wypuszczenia Tahira Khaleda z więzienia, w zamian za informację o miejscu przetrzymywania Michelle.

Wściekły pies (sezon 8, odc. 24)

Sam na własną rękę próbuje powstrzymać Tahira Khaleda przed kolejnym atakiem na swoją rodzinę.

Opis

Serial kryminalny o agentach biura NCIS w Los Angeles, którzy działają pod przykrywką, by rozwiązywać trudne i często szokujące sprawy. Produkcja jest spin-offem bardzo popularnego serialu „Agenci NCIS”.