Jesteś tutaj

Szalone fabryki polskiej muzyki!

Szalone fabryki polskiej muzyki!

Czy istnieją polskie fabryki gwiazd? Jak rockowa wokalistka wypadnie w duecie z gwiazdą disco-polo? Czy rock i folk to dobre połączenie? Ruda – zwariowana...

Oglądaj w

TV Puls
 • Kordian (odc. 5)
  sobota, 25 sierpnia, 7:40
 • Dziady Kazimierskie (odc. 6)
  sobota, 25 sierpnia, 8:35
 • Dziady Kazimierskie (odc. 6)
  sobota, 1 września, 7:50

W najbliższym odcinku

Kordian (odc. 5)

Ruda – szalona wokalistka rockowej kapeli Red Lips wyrusza na Południe Polski w malownicze okolice Nowego Sącza. Spotka tam Kordiana czyli Wacława Cieślika - przebojowego górala, wykonującego wybuchowe połączenie disco polo i folku. Kordian, choć znany głównie z muzyki, posiada jeszcze wiele innych skrywanych dotąd talentów. Pokaże Rudej tradycyjne podhalańskie zwyczaje i codzienne życie górali. Czy miastowa dziewczyna odnajdzie się w nowej rzeczywistości? Czy rockmenka będzie w stanie połączyć siły z dicopolowcem i stworzyć przebój, który podbije serca Polaków?

Dziady Kazimierskie (odc. 6)

Ruda- wokalistka rockowej kapeli Red Lips wyrusza do Kazimierza Dolnego. Spotka tam zwariowanych członków folkowego zespołu- Dziady Kazimierskie. Chłopaki traktując zarówno swoją twórczość, jak i codzienność z przymrużeniem oka, bawią się muzyką jak mało kto. Pokażą Rudej swój dziadowski styl życia, dziadowską zabawę i wspólne dziadowskie muzykowanie. Czas spędzony z zespołem okaże się szaloną przygodą, pełną zaskakujących atrakcji pod ziemią, na wodzie i w chmurach.

Markus P (odc. 7)

Ruda, szalona wokalistka rockowej kapeli Red Lips wyrusza do Płocka. Odwiedzi tam Markusa P, rozchwytywanego artystę dico polo, któremu wszyscy zazdroszczą idealnego kontaktu z publicznością. Szalony Markus pokaże Rudej jak imprezują prawdziwi discopolowcy i ich fani. Widzowie będą mieli okazję poznać nieznane dotąd, romantyczne oblicze zwariowanego wokalisty. W celu skomponowania wspólnej piosenki, Ruda zmuszona jest wyruszyć wraz z Markusem i jego zespołem w trasę koncertową. Czy rockmenka nie pożałuje tej decyzji?

Opis

Czy istnieją polskie fabryki gwiazd? Jak rockowa wokalistka wypadnie w duecie z gwiazdą disco-polo? Czy rock i folk to dobre połączenie? Ruda – zwariowana i przebojowa wokalistka popularnego zespołu "Red Lips" wyrusza w Polskę, by się o tym przekonać. W najnowszej produkcji Telewizji Puls – niezwykłym programie „Szalone Fabryki Polskiej Muzyki!” – przemierzy kraj wzdłuż i wszerz tylko po to, żeby poznać i przybliżyć widzom przedstawicieli polskiej rozrywki. Każdy odcinek to inna, szalona przygoda pełna niespodzianek! Ruda pozna zwariowanych i utalentowanych ludzi, którzy zarażą wszystkich swoją pasją i energią. Razem z Rudą stworzą przebój, który zaśpiewają wspólnie na koniec każdego odcinka, a po zakończeniu całej serii powstanie specjalna płyta z hitami Szalonych Fabryk Polskiej Muzyki! Polacy kochają muzykę, uwielbiają tańczyć i śpiewać. To jest program właśnie dla nich!

TV Puls

 • Kordian (odc. 5)
  sobota, 25 sierpnia, 7:40
 • Dziady Kazimierskie (odc. 6)
  sobota, 25 sierpnia, 8:35
 • Dziady Kazimierskie (odc. 6)
  sobota, 1 września, 7:50
 • Markus P (odc. 7)
  sobota, 1 września, 8:45

Szalone Fabryki Polskiej Muzyki