Jesteś tutaj

Szalone fabryki polskiej muzyki!

Szalone fabryki polskiej muzyki!

Czy istnieją polskie fabryki gwiazd? Czy rock i folk to dobre połączenie? Ruda – wokalistka popularnego zespołu "Red Lips" wyrusza w Polskę, by się o tym przekonać

Oglądaj w

TV Puls
 • Kordian (odc. 5)
  sobota, 27 lipca, 7:50
 • Dziady Kazimierskie (odc. 6)
  sobota, 3 sierpnia, 7:50

W najbliższym odcinku

Di Dżej Mietek (odc. 4)

Ruda – szalona wokalistka rockowej kapeli Red Lips tym razem wyrusza na Podlasie. Odwiedzi tam słynnego Di Dżeja Mietka. Towarzyszyć im będzie Ewa Basta, królowa disco polo, prywatnie przyjaciółka artysty. Wraz z Rudą podejmą misję - zrobić z Mietka prawdziwego twardziela. W tym celu wokalista będzie musiał wykonać kilka męskich zadań. Muzycy udadzą się do podlaskiej wiedźmy, prosząc ją dodatkowo o moce do stworzenia wspólnego kawałka. Czy magiczne obrzędy faktycznie zadziałają na artystów? W odcinku jak zwykle mnóstwo humory i dobrej polskiej zabawy.

Kordian (odc. 5)

Ruda – szalona wokalistka rockowej kapeli Red Lips wyrusza na Południe Polski w malownicze okolice Nowego Sącza. Spotka tam Kordiana czyli Wacława Cieślika - przebojowego górala, wykonującego wybuchowe połączenie disco polo i folku. Kordian, choć znany głównie z muzyki, posiada jeszcze wiele innych skrywanych dotąd talentów. Pokaże Rudej tradycyjne podhalańskie zwyczaje i codzienne życie górali. Czy miastowa dziewczyna odnajdzie się w nowej rzeczywistości? Czy rockmenka będzie w stanie połączyć siły z dicopolowcem i stworzyć przebój, który podbije serca Polaków?

Dziady Kazimierskie (odc. 6)

Ruda- wokalistka rockowej kapeli Red Lips wyrusza do Kazimierza Dolnego. Spotka tam zwariowanych członków folkowego zespołu- Dziady Kazimierskie. Chłopaki traktując zarówno swoją twórczość, jak i codzienność z przymrużeniem oka, bawią się muzyką jak mało kto. Pokażą Rudej swój dziadowski styl życia, dziadowską zabawę i wspólne dziadowskie muzykowanie. Czas spędzony z zespołem okaże się szaloną przygodą, pełną zaskakujących atrakcji pod ziemią, na wodzie i w chmurach.

Opis

Czy istnieją polskie fabryki gwiazd? Jak rockowa wokalistka wypadnie w duecie z gwiazdą disco-polo? Czy rock i folk to dobre połączenie? Ruda – zwariowana i przebojowa wokalistka popularnego zespołu "Red Lips" wyrusza w Polskę, by się o tym przekonać. W najnowszej produkcji Telewizji Puls – niezwykłym programie „Szalone Fabryki Polskiej Muzyki!” – przemierzy kraj wzdłuż i wszerz tylko po to, żeby poznać i przybliżyć widzom przedstawicieli polskiej rozrywki. Każdy odcinek to inna, szalona przygoda pełna niespodzianek! Ruda pozna zwariowanych i utalentowanych ludzi, którzy zarażą wszystkich swoją pasją i energią. Razem z Rudą stworzą przebój, który zaśpiewają wspólnie na koniec każdego odcinka, a po zakończeniu całej serii powstanie specjalna płyta z hitami Szalonych Fabryk Polskiej Muzyki! Polacy kochają muzykę, uwielbiają tańczyć i śpiewać. To jest program właśnie dla nich!

TV Puls

 • Kordian (odc. 5)
  sobota, 27 lipca, 7:50
 • Dziady Kazimierskie (odc. 6)
  sobota, 3 sierpnia, 7:50

Szalone Fabryki Polskiej Muzyki