Łowcy okazji

"Łowcy okazji" to serial dokumentalny o dwóch zapalonych handlarzach - Alenie Haffnie i Tonie Jonesie, którzy w poszukiwaniu cennych przedmiotów,...

PULS2
  • Money Makin' Monster Machines (odc. 25, sezon 3)
    jutro, 17 grudnia, 6:00
  • Gold N' Gloves (odc. 26, sezon 3)
    wtorek, 18 grudnia, 6:00

W najbliższym odcinku

Friends In Hawaii Places (sezon 3, odc. 24)

Allen i Ton zabierają na aukcję asystentów, by wygrać z lokalnymi kupcami. Chłopaki znajdują skuter z czasów II wojny światowej oraz zabytkowe polinezyjskie narzędzia do tatuaży, które chcą wypróbować na Tonim!

Money Makin' Monster Machines (sezon 3, odc. 25)

Zespół Łowców okazji przechodzi do ataku, co niestety kończy się kursem kolizyjnym ze starym aukcyjnym weteranem. Tym razem bohaterowie odkrywają zbiór szybkich pojazdów terenowych i trochę muzyki z gatunku hardcore heavy metal z przełomu XIX i XX wieku.

Gold N' Gloves (sezon 3, odc. 26)

Łowcy okazji idą łeb w łeb ze złymi bliźniakami Ton w walce o średniowieczną katapultę stworzoną z myślą o szturmowaniu zamków. W międzyczasie Ton odkrywa kolekcję złotych sztabek o wartości tysięcy dolarów!

Opis

"Łowcy okazji" to serial dokumentalny o dwóch zapalonych handlarzach - Alenie Haffnie i Tonie Jonesie, którzy w poszukiwaniu cennych przedmiotów, wartościowych kolekcji i unikatowych zbiorów przemierzają Amerykę wzdłuż i wszerz.