World of Winx

W Świecie Winx grasuje tajemniczy Złodziej Talentów, który czyha na uzdolnione dzieci. Czy Czarodziejki z Klubu Winx potrafią je przed nim ochronić?

PULS2
  • Niebezpieczne morza (odc. 10)
    dzisiaj, 22 października, 14:35
  • Cienie na śniegu (odc. 11)
    jutro, 23 października, 14:35
  • Zegarmistrz (odc. 12)
    środa, 24 października, 14:35

W najbliższym odcinku

Niebezpieczne morza (odc. 10)

Winx i nowa poszukiwaczka talentów krążą po Los Angeles. Ace daje dziewczynom niebezpieczne zadania do wykonania. W tym samym czasie Roxy odnajduje zegarek, a Bloom chce go użyć, żeby otworzyć portal do świata marzeń.

Cienie na śniegu (odc. 11)

Chłopak o imieniu Jim oferuje Bloom swoją pomoc. Wróżka postanawia mu zaufać. Żeby naprawić zegarek, który jest kluczem do Świata Marzeń, muszą odwiedzić tajemniczego zegarmistrza. Kiedy niespodziewanie cienie atakują Winx, Bloom i Jim wpadają w pułapkę.

Zegarmistrz (odc. 12)

Bloom i Jim dzielnie walczą z piratami zombie. Jednak przegrywają i zostają porwani. Okazuje się, że Silka nie ma talentu do snowboardu, ale ma inny, ważny talent – do naprawiania zegarków. Dzięki temu Winx będą mogły wyruszyć na ratunek Bloom do Krainy Snów.

Upadek królowej (odc. 13)

Tym razem Winx muszą stoczyć walkę z demonami złej królowej w Krainie Snów. Dziewczyny dowiadują się również od Jima prawdy na temat krainy cieni.

Nibylandia (odc. 14)

Przywołane przez ducha Świata Marzeń Winx ratują Jima i Smee przed cienistymi istotami. Wróżki chcą sprawić, żeby królowa znów była dobra po tym jak porzucił ją Piotruś Pan. Dziewczyny jadą do Londynu, aby go odnaleźć.

Syn Piotrusia Pana (odc. 15)

Dzięki listowi od Wendy Winx zaczynają szukać syna Piotrusia Pana w nadziei, że pomoże on królowej Świata Marzeń przywrócić jej dobrą stronę. Bloom mierzy się z Vertigo i pokonuje ją.

Aligator-potwór (odc. 16)

Winx muszą podzielić się na dwie grupy. Jedna z nich nadal szuka Matta, z kolei druga udaje się do Świata Marzeń, by ocalić aligatora. Dziewczyny wpadają jednak w kłopoty.

Syreny na Ziemi (odc. 17)

Winx ponownie szukają Matta. Duch Świata Marzeń ponownie prosi dziewczyny o pomoc. Tymczasem trzy syreny uciekły na Ziemię i muszą wrócić zanim narobią sobie kłopotów.

Dreszczyk emocji w szkole mody (odc. 18)

Trzy z Winx lecą do Świata Marzeń, żeby ocalić piratów zaatakowanych przez cieniste istoty królowej. Pozostałe trzy udają się do Paryskiej Szkoły Mody, w której uczy się Matt. Tam Stella walczy z Obscurą. Matta porywa tajemnicza postać.

Opis

W Świecie Winx grasuje tajemniczy Złodziej Talentów, który czyha na uzdolnione dzieci. Czy Czarodziejki z Klubu Winx potrafią ochronić dzieciaki przed złym charakterem?