Teletubisie

„Teletubisie” to edukacyjny serial animowany uwielbiany przez miliony najmłodszych widzów na całym świecie...

Postaci

Po

Po

To najmniejszy Teletubiś. Jest czerwonego koloru i ma okrągłą antenkę na głowie. Uwielbia zabawy na swoim skuterze. To bardzo radosny, chociaż nieśmiały Teletubiś.

Laa-Laa

Laa-Laa

Jest trzecim z kolei Teletubisiem. Jest żółta, a na głowie ma zakręconą antenkę. Lubi bawić się piłką, śpiewać i tańczyć. Jest bardzo radosna i przyjacielska.

Dipsy

Dipsy

Jest drugim z kolei Teletubisiem. Jest zielony i ma prostą antenkę na głowie. Jest bardzo wesoły i dużo mówi. Lubi nosić duży kapelusz w łatki. Uwielbia bawić się z innymi Teletubisiami.

Tinky Winky

Tinky Winky

To najstarszy z Teletubisiów. Jest fioletowy, a na głowie ma antenkę w kształcie trójkąta. Jest bardzo radosny i miły dla innych. Uwielbia tańczyć i śpiewać. Bardzo lubi się też przytulać.

Opis

Teletubisie to przezabawne stworki z antenką na głowie i małym telewizorkiem na brzuszku. Tinky-Winky, Dipsy, Laa Laa i Po mieszkają razem z zabawnym niebieskim odkurzaczem Noo Noo w okrągłym domku na pięknej polanie. Mają kolorowe futerko, duże oczy i uśmiechnięte twarze. Są bardzo radosne i pomysłowe. Nigdy się nie nudzą, zawsze potrafią wymyślić sobie jakąś zabawę. Tinky-Winky, Dipsy, Laa Laa i Po są bardzo podobne do dzieci. Tak jak one uwielbiają się ruszać, tańczyć i śpiewać. Ciągle przeżywają ciekawe przygody, odkrywają nowe zjawiska i zachęcają małych widzów do wspólnego spędzania czasu. Stałym elementem serialu jest filmik z udziałem dzieci wyświetlany na jednym z telewizorków. W każdym odcinku Teletubisie genialnie łączą naukę z zabawą.

Humor Teletubisiów, ich niezwykły świat i nauka przez zabawę to dla maluchów propozycja nie do odrzucenia!