Pingwiny z Madagaskaru

Alex, Gloria, Melman i Marty postanawiają zostać w Afryce. Natomiast paczka pingwinów wraca śmigłowcem do Nowego Jorku.

PULS2
  • Tunel miłości/ idealny dzień (odc. 13, sezon 3)
    dzisiaj, 20 września, 17:35
  • Pingwin, który mnie kochał (odc. 14, sezon 3)
    dzisiaj, 20 września, 18:00
  • Kulki sądowe/ Gdy Chuck'a brak (odc. 15, sezon 3)
    jutro, 21 września, 14:00

Oglądaj online

W najbliższym odcinku

Tunel miłości/ idealny dzień (sezon 3, odc. 13)

Rico przypadkowo wypluwa bombę. Powoduje to osunięcie się ziemi. Skipper wzywa na pomoc cztery bobry. Skipper przeżywa wspaniały dzień, co nasuwa mu na myśl pewien pomysł.

Pingwin, który mnie kochał (sezon 3, odc. 14)

Kowalski testuje antygrawitacyjne skarpetki. Podczas lotu odwraca się, w wyniku czego maszyna odlatuje. Okazuje się, że jego poczynania widział Parker – chłopak Doris, w której kocha się Kowalski.

Kulki sądowe/ Gdy Chuck'a brak (sezon 3, odc. 15)

Pingwiny próbują nakłonić Rico do lepszego zachowania. Nagrodą ma być zestaw akcesoriów dla jego lalki Panny Perky. Niespodziewanie Król Julian postanawia ją porwać i poślubić. Ulubiony redaktor pingwinów – Chuck Charles – niespodziewanie zostaje asystentem Alex.

Opis

Po zakończeniu drugiej części filmu „Madagaskar” Alex, Gloria, Melman i Marty postanawiają zostać w Afryce. Natomiast paczka pingwinów wraca śmigłowcem do Nowego Jorku. Tam, próbują przejąć władzę w zoo. Niespodziewanie okazuje się, że wraz z nimi przyleciał pasażer na gapę – król Julian – oraz jego pomocnicy. W tym niezwykle dowcipnym serialu biorą udział również inne zwierzęta z Central Parku, które nieoczekiwanie komplikują pingwinom ich nową misję...