Niech żyje Król Julian: Na wygnaniu

Szalony lemur, Król Julian i jego załoga powracają! Zupełnie nowa odsłona, przezabawne sytuacje i mnóstwo humoru...

PULS2
  • Przygoda z jajem (odc. 2, sezon 3)
    dzisiaj, 22 października, 14:10
  • Ted, niedzielny bohater (odc. 3, sezon 3)
    dzisiaj, 22 października, 16:35
  • Ted, niedzielny bohater (odc. 3, sezon 3)
    jutro, 23 października, 14:10

Oglądaj online

Pełne odcinki

W najbliższym odcinku

Przygoda z jajem (sezon 3, odc. 2)

Król Julian i Maurice docierają na wyspę pełną kobiet lemurów. Mort cały czas działa i zdobywa informacje na temat Koto.

Ted, niedzielny bohater (sezon 3, odc. 3)

Król Julian i jego drużyna znajdują uwięzionego Karmazyna. Teraz muszą połączyć siły, aby pokonać bestię. Mort próbuje zjednoczyc ze sobą lemury, ale niestety bezskutecznie.

Most na rzece Mort (sezon 3, odc. 4)

Król Julian postanawia odzyskać swoje królestwo. Sage i Clover trenują z Mistrzem Sage'a. W tym czasie Mort zbiera wszystkich, aby razem zbudowac tunel do ucieczki.

Uwolnić Kina z klatki delfina (sezon 3, odc. 5)

Podmorska łódź króla Juliena tonie w oceanie. Clover i Sage kontynuują swoją misję. Mort dowodzi ucieczką, jednak w ich szeregach jest szpieg.

Sterowiec umysłów (sezon 3, odc. 6)

Król Julian i jego zespół kierują rekiny na wyspę. Clover i Sage w końcu otrzymują mapę, która powinna doprowadzić ich do mądrości, której szukają.Tymczasem Mort ukrywa się w Junk Harbor.

Nie ma jak u mamy (sezon 3, odc. 7)

Król Julian kontynuuje swoją wędrówkę, ponieważ nie podda się dopóki nie odzyska swojego królestwa. Clover i Sage znajdują trafiają na seminarium samopomocy prowadzone przez starego przyjaciela. Mort w końcu kontaktuje się z królem Julianem!

W obcym ciele nowy duch (sezon 3, odc. 8)

Król Julian i Maurice przedostają się do szkoły gladiatorów Foosa. Sage i Clover muszą stawić czoła swoim wrogom. Mort decyduje, że musi założyć własną armię.

Ja jestem pierdzikusem (sezon 3, odc. 9)

Sage i Clover zostają schwytani przez groźnego Koto. Z kolei Mort udaje się na wyprawę do Mortverse.

Komu bije dzwonek (sezon 3, odc. 10)

Król Julian trafia do krainy Frankrila. Musi stanąć przed sądem, żeby otrzymać drugą szansę. Mort walczy z Morticusem Khanem o kontrolę nad armią.

Z paszczy pod rynnę (sezon 3, odc. 11)

Król Julian i jego armia planują złapać Koto w pułapkę. Mort musi zabrać swoją armię do królestwa lemurów, żeby pomóc Julianowi. Jagódka zgadza się wyjść za Koto.

Opis

Szalony lemur, Król Julian i jego załoga powracają! Zupełnie nowa odsłona, przezabawne sytuacje i mnóstwo humoru. Nadchodzi czas na zmiany w królestwie…