Wędrówka do domu

Wędrówka do domu

Pewna amerykańska rodzina przeprowadza się i musi zostawić swoje czworonogi u przyjaciółki. Zaniepokojone sytuacją zwierzaki postanawiają odnaleźć swoich właścicieli...

Opis

Trójkę czworonogów – psy o imieniu Cień i Traf oraz kotkę Sassy – poznajemy w dniu ślubu Laury Burnford (Kim Greist) oraz Boba Seavera (Robert Hays). Zwierzaki należą do Petera (Benj Thall) i Hope (Veronica Lauren) – dzieci pani młodej – oraz Jima (Kevin Chevalia) – syna pana młodego. W trakcie wesela okazuje się, że rodzina planuje wyprowadzić się do San Francisco, jednak nie może zabrać tam ze sobą ukochanych zwierząt. W związku z tym musi znaleźć opiekę dla swoich czworonogów. Najlepszym wyjściem okazuje się być przyjaciółka Laury ze studiów, która jest właścicielką ogromnego rancza na wsi. Oddane pod jej opiekę, zdezorientowane całą sytuacją zwierzaki nie wiedzą co się stało z ich właścicielami. Do tego bardzo za nimi tęsknią. Cień, Traf i Sassy postanawiają wyruszyć na poszukiwania swoich opiekunów. Naiwny szczeniak, stary psi wyga i śliczna kotka udają się w niebezpieczną i jednocześnie pełną przygód wędrówkę przez Stany Zjednoczone w poszukiwaniu ukochanych właścicieli i domu.

Wędrówka do domu opowiada o tym jak wierni i wspaniali potrafią być nasi czworonożni przyjaciele. To pełen emocji i wspaniałych zwrotów akcji film idealny dla całej rodziny.