Sezon na misia 3

Sezon na misia 3

Sezon na misia 3 to kolejny już film o przygodach misia Bogusia i jego leśnych przyjaciół. Tym razem przenosimy się do cyrku...

Opis

Sezon na misia 3 to kolejny już film o przygodach misia Bogusia i jego leśnych przyjaciół. Tym razem nasz sympatyczny miś w raz z kolegami planuje męską wyprawę. Jednak kumple nie mogą wybrać się z Bogusiem, postanawia więc wyruszyć sam. W czasie podróży miś napotyka na swojej drodze cyrk. Poznaje tam misia grizzly, który jest bardzo do niego podobny, niemalże identyczny. Boguś postanawia zamienić się z nim miejscami i od tego momentu wciela się w rolę cyrkowca i bierze udział w występach. Wszystko komplikuje się, gdy cyrk postanawia wyruszyć w drogę powrotną do Rosji. Boguś wpada w tarapaty, ponieważ musi wymyślić jak uniknąć niechcianej wycieczki. Na szczęście kumple zawsze są w pogotowiu i nie zważając na niebezpieczeństwo postanawiają ratować Bogusia.

Przesympatyczne postacie, pełna humoru historia i fantastyczny polski dubbing. Głosu użyczyli między innymi: Jarosław Boberek (Boguś), Dariusz Toczek (Elliot), Waldemar Barwiński (Alistair), Grzegorz Pawlak (McSquizzy), czy Zbigniew Suszyński (Pan Weenie). Z nimi nie sposób się nudzić!