Jesteś tutaj

WIELKANOC Z HITAMI W PULSIE 2

WIELKANOC Z HITAMI W PULSIE 2:

NAJLEPSZE ANIMACJE DISNEYA

PULS 2 zaprasza w Wielkanoc na moc familijnych animowanych hitów Disneya! Wśród tytułów uwielbiane przez dzieci i ich rodziców takie pozycje jak: „Kubuś i przyjaciele”, „Pinokio”, „Zakochany kundel”, „Aladyn”, „Mój Brat Niedźwiedź 2”, „Angry Birds Film”, „Iniemamocni”.

 

20.04 – WIELKANOCNA SOBOTA W PULSIE 2

 

W sobotę PULS 2 pokaże pełnometrażową komedię animowaną „Iniemamocni” (godz. 17:45). Błyskotliwy scenariusz oraz wielka dawka humoru zapewnią wspaniałą rozrywkę dla całej rodziny!

Bohaterami filmu są Bob i Helen Parr, którzy przed laty jako superbohaterowie stali na straży porządku i walczyli ze złem. Obecnie wychowują trójkę dzieci i na pozór niczym nie różnią się od innych obywateli. Bob tęskni jednak za dawnym, o wiele barwniejszym, życiem. Pewnego dnia dostaje tajne zadanie, które pozwoli mu użyć supermocy i do którego włączy się również jego rodzina. Cała piątka stanie przed ambitnym wyzwaniem. Czy uda im się ocalić świat?

 

21.04 – WIELKANOCNA NIEDZIELA W PULSIE 2

 

W niedzielę PULS 2 zaprasza od godziny 08:00 na znakomite animacje Disneya. Będą to: „Zakochany kundel” – rozgrywająca się w świecie psów historia miłości bezpańskiego kundelka Trampa i dumnej cocker-spanielki Lady, „Aladyn” – opowieść o chłopcu, który uwalnia z magicznej lampy Dżina i tym samym przeżywa niesamowite przygody oraz „Iniemamocni” – hit o rodzinie Superbohaterów!

 

22.04 – WIELKANOCNY PONIEDZIAŁEK

 

W Wielki Poniedziałek PULS 2 zaprasza na Dzień z animacjami Disneya. Od godziny 10:00 widzowie będą mogli przeżyć zwariowane przygody wraz ze swoimi ulubieńcami! Będą to: „Kubuś i przyjaciele” - przepiękna animacja, której bohaterami są mieszkańcy Stumilowego Lasu: Kubuś Puchatek, Tygrysek, Prosiaczek, Kłapouchy i Królik, „Pinokio” - opowieść o chłopcu z drewna, który ucieka od swojego „ojca” stolarza i przeżywa szereg przygód, zanim stanie się przykładnym, kochającym synem i wróci do domu, „Zakochany kundel”, czyli historia miłości dwóch piesków, Trampa i Lady, „Aladyn” – o chłopcu, który uwolnił z magicznej lampy Dżina i mógł spełnić swoje trzy życzenia, a także: „Mój Brat Niedźwiedź 2” o perypetiach  niedźwiedzia Kenai i jego małego brata Koda, którzy właśnie obudzili się z zimowego snu oraz „Angry Birds Film” o wyjątkowo nerwowych i wybuchowych ptakach z pewnej kolorowej wyspy.