Jesteś tutaj

RODZINNA MAJÓWKA W PULS 2!

Oferta PULS 2 to znakomite animacje dla całej rodziny oraz filmy i seriale dla dorosłych. Podczas majówki kanał zaprasza dzieci i ich rodziców do pasma Junior TV, a w nim m.in. na pełnometrażowe filmy animowane jak: „Były sobie człowieki” (premiera w PULS 2), „Asterix i Kleopatra”, „Mój brat niedźwiedź 2”, „Zaczarowany świat Belli” i wiele innych wspaniałych tytułów!

W majówkę PULS 2 zaprasza na przygody ulubionych bohaterów w pełnometrażowych filmach animowanych. We wtorek 1 maja będą to m.in.: „Barbie: Księżniczka i piosenkarka” (godz. 10:15), Zaczarowany świat Belli” (godz. 11:35), „Kopciuszek 3: Co by było gdyby...” (godz. 12:55), „Tom i Jerry: Robin Hood i jego księżna mysz” (godz. 14:25) oraz „Asterix i Kleopatra” (godz. 15:35).

W środę 3 maja PULS 2 pokaże  m.in. filmy: „Barbie i magiczne baletki” (godz. 10:45), „Były sobie człowieki” (godz. 13:30; premiera w PULS 2) oraz „Mój brat niedźwiedź 2” (godz. 15:35).

Pasmo Junior TV na kanale PULS 2 to również spotkania z wieloma innymi bohaterami z ulubionych familijnych seriali animowanych. Codziennie od poniedziałku do piątku widzów bawią m.in. „Teletubisie”, „Jake i piraci z Nibylandii”, „Bob Budowniczy”, „Strażak Sam”, „Tomek i przyjaciele”, „Baranek Shaun”, „Drużyna Umizoomi”, „Dora poznaje świat”, „Noddy”, „Flintstonowie”, „SpongeBob Kanciastoporty”’ „Kung Fu Panda” i „Pingwiny z Madagaskaru”.

A od 4 maja od godziny 18:30 widzów czekają najnowsze odcinki uwielbianej przez dzieci i rodziców animacji „Niech żyje król Julian”.

Tagi: