Jesteś tutaj

PULS 2 PATRONEM FESTIWALU „KINO W TRAMPKACH”

PULS 2 PATRONEM FESTIWALU „KINO W TRAMPKACH”.WYDARZENIE SPECJALNE: DZIEŃ Z AMINACJĄ „TOMEK I PRZYJACIELE”

 

PULS 2 objął patronatem medialnym 6. Festiwal dla Dzieci i Młodzieży „Kino w trampkach”, szczególnie polecając dzień z animacją „Tomek i Przyjaciele: Wielki Wyścig”. Jej bohaterem jest wesoła lokomotywa Tomek, której przygody dzieci i ich rodzice mogą oglądać codziennie na kanale PULS 2 w rodzinnym paśmie Junior TV.

Dzień z animacją „Tomek i Przyjaciele: Wielki Wyścig” – sobota 16 czerwca o godz. 11:00, warszawskie kino Kinoteka.

„Tomek i przyjaciele” – emisje w PULS 2 od poniedziałku do piątku o godz. 08:30 i 19:35.

 

„Tomek i przyjaciele” to jedna z wielu animacji, które dzieci i ich rodzice mogą oglądać w rodzinnym paśmie Junior TV na kanale PULS 2. Teraz widzowie zobaczą przygody tej przyjaznej lokomotywy na dużym ekranie podczas 6. Festiwalu dla Dzieci i Młodzieży „Kino w trampkach”. Już 16 czerwca o 11:00 w warszawskiej Kinotece odbędzie się specjalny pokaz animacji „Tomek i Przyjaciele: Wielki Wyścig”. Towarzyszyć mu będzie wiele atrakcji dla najmłodszych – wśród nich m.in. odwiedziny konduktora z Kolei Wąskotorowej w Piasecznie, konkurs z nagrodami ufundowanymi przez firmę Mattel oraz kartonowy Tomek, z którym będzie można sobie zrobić pamiątkowe zdjęcie.

Partnerem wydarzenia został kanał telewizyjny PULS 2, który w rodzinnym paśmie „Junior TV” zaprasza od rana do wieczora na wyjątkowe animacje jak: „Psi Patrol”, „Dora poznaje świat”, „Noddy”, „Jej wysokość Zosia”, „Teletubisie”, „Strażak Sam”, „Pingwiny z Madagaskaru” i wiele innych tytułów!