Jesteś tutaj

PEŁNOMETRAŻOWE ANIMACJE 23 I 24 MARCA W PULS 2

W najbliższy marcowy weekend widzowie PULS 2 będą mieli okazję zobaczyć kolejne wspaniałe animacje pełnometrażowe.

W sobotę 23 marca zobaczymy jak życie ciekawej świata i żądnej przygód dziewczynki Zosi wywraca się do góry nogami kiedy jej mama postanawia poślubić króla. Już o 11:30 „Jej wysokość Zosia: Była sobie księżniczka”. Przygotujcie się na wielkie emocje i mnóstwo doskonałej zabawy!

 

Z kolei o 17:50 w animacji „Ratatuj” młody szczur o imieniu Remy będzie próbował swoich sił w gotowaniu i wywróci do góry nogami kulinarny świat Paryża. Czy Remy odkryje w sobie niezwykły talent? Włączcie PULS 2 i przekonajcie się sami! Doskonała zabawa gwarantowana!

 

W niedzielę 24 marca o 9:05 widzowie PULS 2 będą mieli doskonałą okazję, aby spędzić czas z kultowym bohaterem – „Dumbo”! Rozdzielony ze swoją mamą słonik podczas jednego z cyrkowych występów odkrywa, że jego wielkie uszy są jak skrzydła, dzięki którym może latać! Przygotujcie się na naprawdę wspaniałe emocje!

 

A o 10:30 kocio-mysi duet wybierze się do magicznej Krainy Oz, by przeżyć nową porcję bajkowych przygód. Usiądźcie wygodnie przed telewizorem, włączcie animację „Tom i Jerry: Powrót do Krainy Oz” i dołączcie do wielkiej przygody! Będzie się działo!