Jesteś tutaj

PEŁNOMETRAŻOWE ANIMACJE 20 I 21 LIPCA W PULSIE 2

W najbliższy weekend PULS 2 pokaże kolejne wspaniałe animacje pełnometrażowe.

Już w sobotę 20 lipca o 18:30 „Wielka bitwa Asterixa”. Kiedy Panoramix zostaje ranny podczas walk z rzymskim patrolem, traci pamięć i rozum, co skuteczne uniemożliwia mu przygotowanie magicznego napoju dla Galów. Asterix i Obelix chcą jak najszybciej przywrócić pamięć Panoramixowi, ponieważ bez magicznego napoju życie wszystkich Galów jest w wielkim niebezpieczeństwie. Czy im się to uda? Jedno jest pewne – przed nimi wiele przygód!

 

A w niedzielę 21 lipca o 9:40 widzowie będą mieli okazję poznać Lulu, która marzy o karierze estradowej, a szansą dla niej jest kasyno, które otwiera na plaży tajemniczy Carlo. Kiedy Lulu przygotowuje dla niego show, jej przyjaciel Mambo postanawia rozpocząć śledztwo, ponieważ  podejrzewa, że Carlo nie jest tym, za kogo się podaje. Czy ma rację? Włączcie PULS 2 i zobaczcie „Mambo, Lula i piraci”. Doskonała zabawa gwarantowana!

 

Z kolei o 11:20 będzie doskonała okazja, by spędzić czas ze zwariowanymi bohaterami, ponieważ królik planuje zorganizować piknik dla swoich przyjaciół. Ma być muzyka, jedzenie i świetna zabawa. Tymczasem, Tygrys rzuca królikowi pewne wyzwanie. Co to takiego? Włączie animację „Moi przyjaciele Tygrys i Kubuś – Na rozśpiewanym pikniku” i przekonajcie się sami. Szykuje się świetna zabawa!