Jesteś tutaj

PEŁNOMETRAŻOWE ANIMACJE 16 i 17 MARCA W PULS 2

W najbliższy marcowy weekend w PULS 2 widzowie będą mieli okazję zobaczyć kilka wspaniałych animacji pełnometrażowych.

W sobotę 16 marca zobaczymy Barbie jako współczesną księżniczkę Karę, która za sprawą magicznego motyla odkrywa w sobie niezwykłą moc. Już o 11:15 niesamowite „Barbie: Superksiężniczki”. Przygotujcie się na wielkie emocje!

 

Troszkę później, bo o 12:40, Barbie i jej najukochańsze siostry wybiorą się do akademii jeździeckiej w Alpach, gdzie przez całe lato będą uczyć się jazdy konnej i obcować z naturą. Okazuje się, że czeka je tam wielka przygoda, dlatego włączcie premierowe „Barbie i siostry w Krainie Kucyków” i dołączcie do wspaniałej zabawy! Nie możecie Was zabraknąć przed telewizorami!

 

Z kolei o 18:00 wspólnie spróbujemy dowiedzieć się „Gdzie jest Nemo?”.

Mały Nemo chce udowodnić wszystkim jak bardzo jest sprawny i odważny, dlatego postanawia podpłynąć do motorówki. Niespodziewanie zostaje złapany przez tajemniczego nurka. Ojciec Nemo postanawia wyruszyć na poszukiwania syna. Po drodze spotyka Dory, która decyduje się mu pomóc. Szybko jednak okazuje się, że ma ona pewien problem… z pamięcią. 

 

A w niedzielę 17 marca widzowie PULS 2 będą mieli doskonałą okazję, aby spędzić czas ze zwariowanymi bohaterami, ponieważ o 10:55 będą czekać na nich „Tygrys i przyjaciele”.

Rozbrykany Tygrysek, sympatyczny Kubuś Puchatek, nieśmiały Prosiaczek, melancholijny Kłapouchy, mądry Pan Sowa, wiecznie narzekający Królik i urocze Maleństwo zapraszają do wspólnej zabawy!

 

Usiądźcie wygodnie przed telewizorem i dołączcie do wielkiej przygody! :)