Jesteś tutaj

PEŁNOMETRAŻOWE ANIMACJE 11 I 12 MAJA W PULSIE 2

Zbliżający się weekend to kolejne wspaniałe animacje pełnometrażowe na kanale PULS 2!

W sobotę 11 maja zobaczymy jak wesoła lokomotywa o imieniu Tomek wpada na trop zaginionego skarbu i co dzięki temu ją czeka. Włączcie animację „Tomek i przyjaciele: Legenda o zaginionym skarbie”  już o 11:20 na kanale PULS 2 i przygotujcie się na wielkie emocje i mnóstwo doskonałej zabawy!

 

Nieco później, bo o 12:35 będzie czekał na Was „Ryś i spółka”! Przesympatyczny ryś razem z przyjaciółmi postanawiają wyruszyć na pomoc innym zwierzętom. Jak zakończy się ta historia? Włączcie telewizory i przeżyjcie wielką przygodę!  

 

Z kolei o 18:25 jelonek Elliot postanawia zwalczyć strach swojego przyjaciela – misia Bogusia. Z pomocą przychodzą mu inni mieszkańcy lasu. Co z tego wyniknie? Włączcie „Sezon na misia: Strach się bać” i przekonajcie się sami! Czeka Was doskonała zabawa!

 

A w niedzielę – 12 maja – o 9:30 kolejne przygody Belli i jej zaczarowanych przyjaciół. Tym razem zobaczymy trzy opowieści, z których każda niesie głębsze przesłanie. Włączcie „Zaczarowany świat Belli" i przenieście się do magicznego świata, gdzie czeka na Was wiele wspaniałych chwil!

 

Chwilę później – o 10:50 – przyjdzie czas na spotkanie z Roszpunką, która decyduje się poznać świat poza murami królestwa i przeżyć wielką przygodę. Co ją tam czeka? Włączcie „Zanim żyli długo i zaplątani” i przekonajcie się sami! Doskonała zabawa gwarantowana!