Jesteś tutaj

PEŁNOMETRAŻOWA ANIMACJA „SEZON NA MISIA 3” 31 MARCA W TV PULS

Już 31 marca o 18:40 marca widzowie TV Puls będą mieli okazję zobaczyć wspaniałą animację pełnometrażową  „Sezon na misia 3” – opowiadającą o przygodach misia Bogusia i jego leśnych przyjaciół. Włączcie telewizory i przekonajcie się sami, że z nimi nie sposób się nudzić!

 

„Sezon na misia 3” to kolejny już film o przygodach misia Bogusia i jego leśnych przyjaciół. Tym razem sympatyczny miś razem z kolegami planuje męską wyprawę. Jednak kiedy okazuje się, że kumple nie mogą się z nim wybrać, Boguś postanawia wyruszyć sam. Niespodziewanie miś napotyka na swojej drodze cyrk i poznaje misia grizzly, który jest bardzo do niego podobny, niemalże identyczny. Wtedy Boguś podejmuje zaskakującą decyzję – postanawia zamienić się z nim miejscami. Od tego momentu zwariowany miś wciela się w rolę cyrkowca i bierze udział w występach. Niestety Boguś wpada w poważne tarapaty – wszystko komplikuje się, gdy cyrk postanawia wyruszyć w drogę powrotną do Rosji... Miś musi wymyślić jak uniknąć niechcianej wycieczki. Na szczęście jego kumple zawsze są w pogotowiu i nie zważając na niebezpieczeństwo postanawiają ratować Bogusia.

 

„Sezon na misia 3” to przesympatyczne postacie, pełna humoru historia i fantastyczny polski dubbing. Głosu użyczyli między innymi: Jarosław Boberek (Boguś), Dariusz Toczek (Elliot), Waldemar Barwiński (Alistair), Grzegorz Pawlak (McSquizzy), czy Zbigniew Suszyński (Pan Weenie).

 

Jak zakończy się ta zwariowana historia? Włączcie telewizory już 31 marca o 18:40 i przekonajcie się sami! Świetna zabawa gwarantowana! :)