Jesteś tutaj

Mark Wahlberg w nowej roli.

Wielkimi krokami zbliża się premiera filmu "Ted 2". W roli głównej ponownie Mark Wahlberg, film "Kontrabanda" z udziałem tego aktora już w najbliższą niedzielę, 14 czerwca o godzinie 20:00.

W nowej odsłonie perypetii pluszaka i jego kumpla Johna (Mark Wahlberg), Ted bierze ślub z Tami-Lynn i planuje rodzinę. Potrzebne mu jednak ludzkie nasienie. Miś ma kilka niecodziennych pomysłów. Główną rolę kobiecą w kontynuacji przeboju z 2012 roku otrzymała Amanda Seyfried. Obsadę zasiliła też Jessica Barth, która ponownie wcieli się w Tami-Lynn, żonę niesfornego pluszaka. Patrick Warburton zagra znów Guya, współpracownika głównego bohatera. W filmie gościnnie pojawią się ponadto Liam Neeson i Morgan Freeman. Ted przemawia głosem swojego twórcy, Setha MacFarlane'a, który znów stanął za kamerą. "Ted 2" trafi na ekrany kin 26 czerwca 2015 roku.

Już w najblzszą niedzielę, 14 czerwca o godzinie 20:00 w TV Puls będziecie mogli zobaczyć film "Kontrabanda", gdzie  w jednej z głównych ról wystąpił Mark Wahlberg. Zobacz zwiastun produkcji.